Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriell teszt szokott szellem...

Gabriell teszt szokott szellemcsíkos lenni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 20:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%
Attól még, h itt páran beképzelik az egyértelmű negatív tesztre, h nem az, nem a termék lesz a vacak... ;)
2019. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Na ebben a kérdésben ugyanez a teszt egyértelműen halvány pozitív. Össze lehet hasonlítani ebben a kérdésben a képekkel...

2019. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nos először is hagy mondjam el hogy nem várjuk a gólyát, ha 1-2 évet körözne még felettünk tökéletes lenne. De ha mégis besikerülne megtartanánk a babát, nem gond, örülnénk annak is.

Tüneteim vannak azért teszteltem. A szemem jó, nem vagyok vak, van ott egy halvány vonalka ami nem biztos hogy pozitívat jelez, sőt!

Úgy gondolom az ember azt várja egy gyógyszertári teszttől, hogy nem produkál szellemcsíkot.. javítsatok ki ha nem! Ezért írtam ki a kérdést.

Nem kell mögé gondolni semmit. Nem reménykedek. Nem teszem magam tönkre, nem gyötröm magam. Veszek 2 nap múlva egy másik fajta tesztet. 🙂

2019. júl. 30. 18:11
 24/32 anonim ***** válasza:
14%

“Tüneteim vannak azért teszteltem” - a “tünetek”, főként ilyen korai szakaszban csak beképzeltek...

“ A szemem jó, nem vagyok vak, van ott egy halvány vonalka ami nem biztos hogy pozitívat jelez, sőt!” - valóban, mivel csak a kontrollcsík helye. Nem “nem biztos, h pozitívat jelez”, hanem biztos, h nem.

“Úgy gondolom az ember azt várja egy gyógyszertári teszttől, hogy nem produkál szellemcsíkot...” - a teszt készítői meg azt várják, h az egyértelmű negatív teszre nem képzelnek pozitívat a mindenáron gyereket akaró nők... (akár bevallják a “nagyérdeműnek”, akár nem).

2019. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ok. Nem állok le vitázni. Jól megmondtad, taps, örök igazság, hátradőlhetsz. 😄👍
2019. júl. 30. 19:40
 26/32 A kérdező kommentje:
2019. júl. 31. 07:56
 27/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez elég egyértelmű :))
2019. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam én 😉 gratulálok
2019. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Aztaqwa, mennyit erősödött kb a semmiből! Gratulálok!
2019. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
10-es válaszoló vagyok! Én meg mondtam bár tudtam, hogy lepontoznak Gratulálok :)))
2019. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!