Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt megjött a...

Szoptatás alatt megjött a menstruációm, van esély most már a tesóval próbálkozni?

Figyelt kérdés

14 hónapos a kisfiam, a szülést követően a 8. héten megjött, de utána hónapokig semmi és most újra megjött. De ez most rendes vérzés, görcsölökkel meg minden.

Szeretnénk második babát. Vettem ovulációs teszteket is, gondoltam az segíthet. Mikor érdemes az együttlétet időzíteni? Nem tudom mennyi esélyünk van, a fiúnk a két hónap után fogant meg.

Köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 30. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is volt rá esély
2019. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak eddig nem sikerült mert nem volt 8 hónapja menstruációm, voltam orvosnál. Csináltak hormon vérvételt az rendben volt. Azt mondta ha következő hónapban nem jön meg akkor ad gyógyszert ami méghozza. De megjött. Ő is azt mondta, hogy van akinel szoptatás alatt nem jön össze a baba. Ezért is kérdeztem hogy most hogy megint megjött mikor lenne célszerű próbálkoznunk. Mivel eddig nem estem teherbe.
2019. júl. 30. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 menstruációm volt

1 napos pecsét után 45 napra rendes, majd 26 napra a 2.


A 3. Már nem jött.



( 13 hós a lányom 10 hetes terhes vagyok)

2019. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 hónap van a 2 nagy között, igény szerint szoptattam a nagyot (is). 😉 Simán összejöhet, főleg, ha tesztek is érte.
2019. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem szülés utáni vérzésem 6 hétig elnyúlt. Igény szerint szoptattam. Azt mondta a doki 6 hetes kontrollon, hogy reméli nem voltunk együtt még, vagy ha mégis, akkor védekeztünk, mert ez annak a jele, hogy azonnal teherbe eshettem volna. :D Legyetek együtt mensitől számított 8,10,12,14,16,18 napon mindenképp, de mivel ez az új mensid első jelenléte, nem tudni mennyire lesz zavaros :D Tehát kitudja. Bármikor terhes lehetsz. Sok sikert! Puszi nektek!
2019. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vettél ovulációs tesztet, akkor könnyű megmondani, mikor kell együtt lenni. Az ovuláció előtt egy nappal, aznap és után egy nappal.
2019. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is összejöhetett volna, ismerek olyat akinek egyszer sem jött meg a 2 gyerek között.

Akkor érdemes szexelni amikor jól esik, nem kell trükközni

2019. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!