Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barnázás a beágyazódás...

Ha a barnázás a beágyazódás miatt van, kb mennyi ideig tart? Lehet belőle vérzés?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon minimális volt, de sikerült igy is beágyazodni a babónak.
2008. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj de jo hogy megtalaltam ezt a kerdest.kerlek ne haragudj kedves kerdezo hogy beleszolok a kerdesedbe de muszaj megkerdeznem csinaltak egy beultetest az ugy volt hogy egy csovet feltettek es harom orankent fecskendeztem bele sziringaval a spermat na jo ez lenyegtelen de csak azt szeretnem kerdezni hogy megjott a havija utana amikor kellett de nem tartott csak ket napig es cak valami barnas jott akkor lehet terhes??akar ki es hogy mondja neki hogy vegyen tesztet nem akar semi fele keppen venni mert azt mondja igy is csalodott mar eleget es nem akar megint. de en szerintem meg terhes hogyan derithetem ki ??segitsetek kerlek
2008. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!

hát én nem nagyon vagyok profi még a témában.mindössze elfelejtettem bevenni a hétvégén a gyógyszert,és csak ezért tettem fel a kérdést, sosem votlam még terhes.Most sem biztos, hogy annak a jele a barnázás, csak hallottam, hogy attól is lehet.hát én javasolnám a tesztelést,előfordulhat menstruáció terhesség alatt is, ha meg csak barna van pláne sztem.Én ezt hallottam.

2008. nov. 14. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:
koszonom szepen kedves kerdezo.es megegyszer kerem ne haragudj hogy bele masztam a kerdesedbe.minden jot
2008. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!