Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés
igazabol ez most nem a teherbeesesrol szol vagyis hat talan...de ovulaciom van. Naptaram szerint ma de en igazabol tegnap ereztem (ilyenkor faj alul a hasam vagy kemeny egy picit). es nem tudom hogy ennek van valami koze hozza de olyan furan erzem magam. picit szedulgetek rossz a kozerzetem ingerultebb vagyok vagy csak ugy hirtelen megvaltpzik a kedvem... Lehet ezt az ovulacionak a tuneteinek mondani? vagy van egyaltalan "tunete"... vagy csak egyszeruen mas lehet... Nem hiszem hogy terhes vagyok persze nem kizart de mult honapban megvolt es a terhesseg jeleinek meg nem lennenek ezert mondtam hogy terhes nem hiszem hogy vagyok.. de akkor az ovulacio vagy valami mas miatt erzem furan magam, olyan masnak erzem magam.. Szerintetek? ti erzitek ha van peteeresetek?

2019. aug. 5. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ovulációs teszttel nézd meg, hogy tényleg ma van-e.


Én szoktam érezni. Enyhe menstruációs görcseim szoktak lenni és édeskés "illatú" folyásom. De a tünetek mindenkinél mások, már akinek vannak persze.

2019. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem is enyhe görcs szeru vagy szuras szokott mindig lenni es ezt tegnap este ereztem de majd akkor megnezem este koszi a valaszt :)
2019. aug. 5. 13:47
 3/5 A kérdező kommentje:
ja es azt elfelejtettem irni hogy a derekam is faj mintha meg akarna jonni
2019. aug. 5. 13:49
 4/5 A kérdező kommentje:
*mint amikor megjon
2019. aug. 5. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Szülés előtt én sose éreztem az ovulációnak semmilyen tünetét. Szülés óta ez változott, sokszor rosszabbul vagyok mint mensikor, gyakran egy két órás görcsölés, derékfájás, szédülés, néha puffadás is jelzi. Minden esetre ez egy napig szokott tartani. Gyakran keverik össze terhességi tünetekkel vagy pánikolnak be, hogy jaj megfog jönni ilyen hamar :)


Minden hormonális változás járhat tünetekkel, vannak akik megérzik vannak akik nem és vannak akik csak akkor észlelik a tüneteket mikor babát szeretnének és jobban figyelik a szervezetüket :)


Szóval ez nem olyan ritkaság :D

2019. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!