Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hajlamos a kelésekre...

Aki hajlamos a kelésekre lágyék tájon, annak terhesség/teherbe esésnél nem okoz problémát az ilyen gennyes bőrbetegség?

Figyelt kérdés
Évek óta előfordul hogy hébe-hóba a combhajlatomban vagy az ülőgumóm környékén egy egy ilyen kis duzzanat jelentkezik. Ha meleg van, vagy bepálik, vagy egyszerűen ha az ember ülőmunkát végez. Persze én hajlamos is vagyok rá jobban. Sok mindent nem lehet vele kezdeni, vagy kifakad és magától kitisztul (ilyenkor jobban figyelek a tisztálkodásra is) vagy felszivodik. Most kb 5 hetes kismama vagyok és újra van ilyen kelesem, meg is ilyedtem mikor kifakadt a minap mert véres volt a tisztasági, de hála Istennek "csak" egy ilyen kelés fakadt meg. Aggodhatok esetleg hogy ennek lehetnek következményei a magzatra nézve? Volt/van valakinek hasonló tapasztalata?

2019. aug. 7. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem terhesseg elott sose volt ilyen,viszont terhesseg alatt ketszer is. Mikor eloszor jelentkezett nagyon megijedtem,de pont masnap mentem a nogyogyaszomhoz igy megmutattam neki. Addig tiszta teafaolajjal kentem de irt fel ra kenocsot,arra raktam vekony gezlapot. Megnyugtatott,hogy nem lesz semmi baj,terhesseg alatt mashogy mukodik az immunrendszer es sok minden jelentkezhet ami azelott nem volt.
2019. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm a gyors válaszod! Megnyugtattál! Én csak 28.-an megyek, de csak UHra, és elvileg doki még nem lesz bent. De majd szólok én is a rendelőben, hogy adjanak vmit rá. Teafaolajra én is gondoltam, meg kamillás öblögetésre.
2019. aug. 7. 12:45
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha felebredt a baba akkor megnezem,hogy megvan e meg a kenocs,ha igen akkor leirom a nevet
2019. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. aug. 7. 12:57
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem, viszont oka van hogy ilyen undorító kelések vannak ott lent nálad. Cukorbetegség, immunrendszer betegség...csak a melegtől nem lesz az embernek gennyes kelése.
2019. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azon kívül h van némi túlsúlyos, semmi bajom sincs. Sem cukor, sem semmi. A vernyomasom is tankönyvi, és a verkepem is szuper.
2019. aug. 7. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
3%
Dehogynem, pont a túlsúly miatt, hogy a hajlatok sokkal jobban összezárnak, összeizzadnak, és kész is a gyulladás. Nem kell ahhoz immungyengeség, a sima hájasság is oka lehet. Sebhintőpor is jó lehet rá.
2019. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem erzekeny bőröm van es ha gyantáztatom akkor előfordul. Terhesség alatt is. Nincs túlsúlyom. Betadin és napi 1szer tetran ha gáz a helyzet. Hámosito is mehet pl. Neogeanormon. Ha nehezen fakad akkor párakötés.
2019. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok. Kerdezo,a kenocs amit kaptam Gentamicin-Wagner 1mg/g
2019. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kedves utolsó rá fogok kérdezni majd, köszi hogy utánanéztél. :)
2019. aug. 7. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!