Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől ugye nem eshetek teherbe?

Ettől ugye nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Barátom boxerben, én bugyiban voltam(nem csipkés). És ugye odarakta meg minden. Ettől ugye nem lehetek terhes?Értelmes válaszokat kérnék szépen, előre is köszönöm!

2019. aug. 20. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
De, lehetsz.
2019. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
*amit kihagytam:És nem ment el.
2019. aug. 20. 14:21
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Az mindegy,hogy elment e vagy se. Mert felszívódik bőrön keresztül, de van olyan is hogy belélegzi valaki, és hát megtapad...
2019. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem.
2019. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
idióta vagy. erre a kérdésre ez az egyetlen normális válasz.
2019. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Biológia órán nem a telefonodat kellett volna nyomkodni. Írass ki mielőbb fogamzásgátlód, nehogy véletlenül szaporodj ennyi ésszel.
2019. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
jaaa, nem csipkés? akkor nem.
2019. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Aki erre a retardált kérdésre válaszol komolyan, az tényleg annyira hülye, hogy elhiszi a kérdés komolyságát?
2019. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem hatolt beled nyilvan nem.
2019. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Kizárólag akkor lehetsz terhes, ha elő spermiumok kerülnek a hüvelyedbe. A spermiumok egyszerű sejtek, nem szuperlények, tehát csak nagyon specifikus körülmények között tudnak életben maradni és mozogni. Szabad levegőn, nedves közvetítő közeg hiányában elpusztulnak. Ruhán nem fúrják át magukat, nem tájékozódnak, nem vándorolnak 10-20 centit a testeden kívül és nem ugrálnak át egyik testről a másikra csak úgy.


Ha komoly barátod van, már elég felnőttnek kellene lenned ahhoz, hogy utána nézz ezeknek a dolgoknak. A saját érdekedben is. Tudom, hogy az iskolai felvilágosítás gáz és sok szülő nem foglalkozik ezzel, de ez nem lehet kifogás, mert nem más felelőssége, ha teherbe esel vagy elkapsz valamit. A neten rengeteg fiataloknak szóló oldal, YouTube csatorna, stb. van a témában. Találd fel magad!

2019. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!