Ez jelenthet babát?

Figyelt kérdés

Nos, 11.-én volt az utolsó mensim időpontja, tartott 5 napig, de a 3. Napon a párommal együtt voltam, védtelenül. Másnapra meg harmadnapra ugyan meg volt még a mensi, de nagyon elenyészően, szinte alig valami, pár kisebb cseppek. Rá egy hétre ismét együtt voltunk, de akkor odafigyeltünk, viszont másnapra (azaz tegnapelőtt) a papíron kora este élénkpiros foltot véltem felfedezni. Ez jelenthet beágyazódási vérzést vagy itt teljesen másról van szó? Sehol sem találtam olyan cikket ahol ilyenről vagy hasonló esetről írt volna valaki. Szóval ha van valakinek ilyen vagy ehhez hasonló "tapasztalata" (inkább átélt élménye) akkor segítsen. Dokihoz még túl korai lenne menni, tesztelni viszont hétvégén vagy következő hét vége felé szeretnék.

Egyébként szeretnénk gyereket a párommal, nem kell leoltani :)

A segítségeket előre is köszönöm.!


2019. aug. 23. 05:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy azóta amióta volt a kis vérzés, szúr a bal petefészkemnél és a méhemnél is sokszor.
2019. aug. 23. 05:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Ovu szerintem.

Hámy naposak a ciklusaid?

11-én kezdődött a vérzésed??

2019. aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, 11.-én, a ciklusaim van, hogy 33 naposak de néha 28 naposra is kijön, mikor hogyan. Ha jól számolom akkor következő héten lesz az ovum. Viszont ma 10. Napja, hogy volt olyan aktus ami miatt lehet valami (esetleg).
2019. aug. 23. 06:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ovuláció lesz ez.
2019. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ovu előtt sosem volt egy nagyobb csepp vérzésem és nem görcsöl a hasam ennyire.
2019. aug. 23. 07:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem se volt vérzésem közép időben régebben.De valamikor van.Nem minden ciklusban.Sőt sokkal rövidebbek a ciklusaim.

Ezt azért írtam mert egyáltalán nem vagyunk gépek.Nem minden ciklus egyforma.Lehet rövidebb vagy hosszabb,van vérzés nincs vérzés.

Ezt így nem lehet megmondani mi is van nálad.

2019. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb evente ketszer verzik ovukor, a fajdalom is hoo erosebb, hol eszre sem veszem.
2019. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!