Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden teszt szellemcsíkos...

Ha minden teszt szellemcsíkos amit csinálok cisztát jelenthet?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 09:01
1 2
 1/14 khniki ***** válasza:
Fura lenne, ha mind szellemcsíkos lenne. Én inkább halvány pozitívra gondolnék. Kizárt, hogy babát vársz?
2019. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudsz képet mutatni?
2019. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Éppen lehetni lehetne baba is,mert mindig megszakítjuk. De már régóta így vagyunk és mivel mindig megjött eddig és a családban sem volt olyan aki vérzett volna terhesség elején így kizárnám azt. Cisztára azért gondolnék mert sokszor nyilallik a petefészkembe, feszül, húzódik a hasam alja, a mellém is megnőtt. 1 hónapja hogy csináltam pár tesztet, de csak szellemcsíkos volt minden, nem erősödtek. Mivel még mindig fura tüneteim vannak csináltam megint teszteket. Minden fajtán ott egy írtó halvány valami... A nem múló has feszülés és petefészek nyilallás viszont már nagyon zavar😑
2019. aug. 23. 12:23
 4/14 A kérdező kommentje:

Élőben persze jobban kivehető.


[link]

[link]

[link]

[link]

2019. aug. 23. 12:30
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez például Facelle teszt, de a Gábriel vagy Babybumm gyógyszertári tesztek is ilyenek lesznek, pedig nem is egy az érzékenységük..
2019. aug. 23. 12:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Mostanában igen,a facelle nekem is ilyen pár napja,de nem erősödik.Úgy látszik változik a minősége.
2019. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A ciszta pedig nem csinál hcg-t,amelyik csinál olyat te nem szeretnél,és nem is kell a legrosszabbra gondolni.Egyszerűen csak trágyák a tesztek.
2019. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy van akinek az lh csucsra is reagál és az ovu is járhat nyilalással. Nekem a facelle hómező, ha nincs semmi. Kémiai terhességkor volt ilyen halvány, mint Neked. Viszont miután megjött már nem jött ki halvány csík aem.
2019. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt több tesztem, nem erősödött, tele voltam tünetekkel, mivel van már egy fiam, egyértelmű volt, de 30.napra megjött, aznap még erősebbet teszteltem, mert nem hagyott nyugodni, másnap ismét teszteltem biztos ami biztos, erősen megvolt a havim ekkor már negatív volt a teszt.


A fiammal mensi előtt 5 nappal ilyenek voltak a tesztek viszont harmadik napon már erősebb volt a teszt, nem várt napján meg sokkal egyértelműbb volt. Ha nem erősödik lehet csak elindult valami.

2019. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is PCOS vagyok

Ez inkább pozi kint negatív

Nekem ha negatív akkor Full fehér és semmi nincs ott nem úgy mint ezen

Szurkolok

2019. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!