Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-án volt pozitív LH tesztem....

28-án volt pozitív LH tesztem. Elötte és utána is együtt voltunk.30-án napközben elég erösen begörcsölt az alhasam egy pár másodpercre aztán elkezdett feszülni a jobb petefészkem, és még mindig tart, ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem el, hogy naponta 600000 kérdés van erről és még most sem tudják a nők: a kimaradt menzesz előtt nincs semmilyen tünet, ami megkülönbözteti a közelgő menzeszt a terhességtől!

Várd meg türelemmel, amíg kimarad a vérzés, és tesztelj! Addig se te, sem mi nem tudjuk megmondani, mi történik a hasadban! :)

2019. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pont a terhes tünetre gondolok,bármire,ha volt ilyen valakinek. Nekem.mindig ovu napján fáj a petefészkem elég rendesen,de az elmulik nincs semmi ilyen érzésem csak ami szokott. Mellfájdalom,mint szinte minden ciklusban.
2019. szept. 1. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon sok ilyen kérdés van, de én valahol megértem, mert az első babám előtt én is folyton figyelgettem magamat. Hozzáteszem olyan dolgokat is észrevettem ilyenkor, amiket semmi jelentősége, csak hirtelen furcsa volt és persze rögtön azt hittem, hogy jelent valamit.

Én annyit tudok neked mondani, azon felül hogy nem tudom mit jelent vagy jelent-e valamit, amit érzel, de vóban nincs tünet a menstruáció elmaradása előtt amit konkrétan érezni lehet, legalább is én semmit sem éreztem. Olyannyira nem, hogy a szokott idő előtt pont úgy fájdogált a hasam, mint bármikor máskor, se gyengébben se erősebben.

Nekem a mellem sem feszült különösebben. A nem várt előtt pár nappal lett urrá rajtam az étvágytalanság, illetve csak azt vettem észre, hogy sötétebb lett a mellbimbóm, és erősebben kirajzolódtak az erek a melleimen. Semmi egyéb. A menstruáció elmaradása után éreztem szagokat, illetve kezdett enyhe émelygés gyötörni. De ekkor már 2-3 héttel a megtermékenyítés után voltam.

Szóval türelem 😊 De drukkolok!!! Sok sikert!😊

2019. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 28an volt pozitív a teszt, 30an meg fájt a hasad, akkor nyilván ovulaltal, nem gondolod?.....
2019. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Bizakodunk. Reméljük most sikerül,ez a 4. Próbálkozós hónapunk! :)
2019. szept. 1. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!