Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek megtudta...

Van itt olyan akinek megtudta a masik fél, hogy terhes és mosta a kezeit, és felszívódott?

Figyelt kérdés
Én így jártam sajnos. Annyit mondott vetessem el, vitatkoztunk és letiltott facebookrol mar 1 honapja. Szerintetek megfog keresni valaha? Kíväncsi lesz egyaltalan arra lett e gyereke?
2019. szept. 5. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Egyik barátnöm így járt 21 évesen.


Azóta is egyedülálló anya, mostoha körülmények között "neveli" a szerencsétlen gyerekét, akinek apja sehol, nagyszülei csak anyai részről, apai részről rá se néznek, mert a srác a legelején világosan megmondta, hogy nem akarja a gyereket, szivesen fizeti az abortuszt is, de ő biztosan nem szeretne a lánnyal közös gyermeket.


Én így nem tartanám meg a helyedben, de persze a kérdes nem ez volt, tőlem azt csinálsz amit akarsz, de szerintem sok jóra ne számits, és nem rosszindulatból mondom.

2019. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Hozzáteszem, valahol inkorrekt dolognak tartom a nő részéről azt is, ha a másik fél beleegyezése nelkül tart meg egy nemkívánt terhességet, ahogyan azt is, hogy a pasi megcsinálni megtudta ugyan a gyereket, de a gyerekneveléshez mar sír a szája.


A 2 dolog egyformán nem szép húzás a másik féllel szemben, hiszen senkire nem kenyszeríthetünk semmit, amit nem akar, ha viszont mégis, akkor viselni kell a következményeket is.

2019. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

#1: azért legalább tartás díjat remélem fizet.



#2: mindenkinek saját döntése. Ne szexeljen a férfi ha 100% biztosan nem akar gyereket. Húzzon gumit, ha elég a 99% biztonság.

2019. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

#3 tartásdijat sem fizet, a srác munkanélküli!


Egyebekben meg igen, saját döntése mindenkinek, de akinek a gyermeke érdeke, jóléte az első, az nem szül ilyen élethelyzetbe, egy ilyen ""férfinek"", akinek a jelekből ítélve sehol nem állt szándékában a kérdezővel családot alapítani.


Akkor más lenne persze a helyzet, ha megvolt előre beszélve, tervezve, és az utolsó utáni pillanatban bepánikolt, majd lelépett. Az már más tészta.

2019. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

"Hozzáteszem, valahol inkorrekt dolognak tartom a nő részéről azt is, ha a másik fél beleegyezése nelkül tart meg egy nemkívánt terhességet"


Szerinted az korrekt, hogy a férfi kérésére elveteti a nő a babát, pedig ő meg akarja tartani?

2019. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

#5 mint azt leírtam (!), egyik sem korrekt, de egy védekezési hibaként létrejött terhességet megtartani úgy, hogy a ferfi tisztázza a legeslegelején, hogy szó se lehet közös családról, az ugyanannyira nem szép dolog mint a kedves "apuka" köddé válása, mikor már megcsinálta a "bajt"!


Érthető?



Hozzáteszem, volt abortuszom nekem is, es lett utána egy masik ferfitól egy fiam, aki vállalta is.


Kérdező, minden jót kívanok, bárhogy is döntesz!

2019. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os én nem nevezném védekezési hibának azt ha az apuka tudatosan csinál gyereket nekem.
2019. szept. 5. 18:09
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Kedves kérdező, így mar más a helyzet, mint irtam is! Olvasd el az előző kommentemet!
2019. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szamomra csak az a furcsa, hogy képes lesz leelni azzal a tudattal az életét, hogy nem tudja lett e gyereke vagy sem?
2019. szept. 5. 18:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt neked kell tudnod....


Én nem lennék a helyedben. A döntes a tied.


Sajnálom a törtenteket mindenesetre.

2019. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!