Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással szexeltünk a...

Megszakítással szexeltünk a pàrommal a menstruàcióm után 2 nappal. Elvileg ovulàcióm 11-én lesz. Mekkora az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés.
2019. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell 20x megkérdezni a válasz ugyan az lesz !! Kicsi az esély hogy abból az együttlétből maradj terhes... https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..
2019. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es..köszi a vàlaszt,de ez nem én voltam...ez az egyetlen kérdésem egyelőre itt!
2019. szept. 5. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 egyértelmű hogy ő az.. stimmel a sztori 😑
2019. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam az a helyzet,hogy 3-án voltunk együtt a pàrommal,alig 2 nappal mensi után,az ovuláció pedig 11-én lesz,ha minden igaz...így annyira nem tudom hogyan lenne célszerű..ja nem is egyértelmű...
2019. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oszt még az accountok is összekeveredtek.
2019. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb semmi..


De ha mégis ne kövezz meg.


Nekem azt hittem 14 napi ovum van ( nem mértem, teszteltem)


Aztán

Csak 9. Ami azt jelenti hogxya lànyom mensi utáni 3. Nap jött össze.

2019. szept. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb semmennyi, még élesben is kevés lenne.
2019. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!