Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből tudom hogy van-e peteéré...

Letta88 kérdése:

Miből tudom hogy van-e peteérésem? Valamint bármely tanácsot elfogadnánk mi még csak most határoztuk el hogy babát szeretnék, mik ilyenkor a teendők sex-en kívül? :-)

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik egy olyan teszt, ami ezt kimutatja. Jós tesztnek hívják, két vérzés közti 12-16. napokon szokták elvégezni. Ha 2 csíkos, másnap kell szexelni.
2010. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, vagy az lh-tesztből de a legbiztosabb módja ha vezeted a hődet..pl ciklus.hu..minden reggel azonos időben..amikor felkelsz mérj belső hőt..tehát ne a hónod alatt..hanem szájba vagy hüvelybe..de még akkor amikor nem keltél ki az ágyból..ezt minden nap írd be a ciklus.hu-n ad egy szép diagrammot majd neked..abból látod, hogy a mensi elejétől kb félidőig alacsonyabb lesz a hőd..kapsz egy alaphőt..majd egyik reggel ez a hő még lejjebb süllyed..mondjuk eddig 36,4 volt aznap meg 36, 1..ezutáni naptól pedig rohamosan emelkedik de mindenképpen 36,4 vagyis a te tényleges alaphőd felett kell lennie..ha szépen emelkedik akkor biztos lehetsz benne, hogy volt tüszőrepedésed és fogamzóképes vagy..a második hónapi mérésnél már kb tudni fogod nagyjából mikorra esik a tüszőrepedés..és már előtte lehet akciózni és a hőleesés napján is, és utána..így betudjátok lőni a fogamzóképes napokat..ezen felül a ciklus.hu..ad neked több táblázatot amit az addig beírt mensikből kalkulál ki..várt ovu napja, mikortól érdemes akciózni és meddig..sok sikert:)) én mindig azt hittem, hogy 14 .nap környékén van ovum..de mióta hőmérőzök rá kellett jönnöm, hogy 10-11.nap körül van..nem is csoda ,hogy eddig nem jött még össze..na de majd most:9 sok sikert.
2010. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!Azt szeretném még megkérdezni, hogy hol lehet ezt a jós tesztet megvásárolni?
2010. júl. 14. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne foglalkozzal a tesztekkel és a hőddel, hanem élvezd az együttléteket, ne muszájból csináld. Ne görcsölj rá, hanem lazulj.

Mi már 5. hónapja próbálkozunk, de még semmi. Nem mérem a hőmet, nem tesztelgetek, hanem várok.

Mikorra nem várod?

A

2010. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 29-re, nagyon nem várom.:-)Te mikorra nem várod?Akkor szerinted még egyenlőre lazítsak?.Mi még csak 2 hete próbálkozunk.Úgyhogy csak kispályások vagyunk, hallgatok rád.:-)Köszi a válaszod!NIKI
2010. júl. 14. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még csak 2 hete próbálkoztok akkor ne csinálj semmit felesleges még.Élvezzétek az együttléteket amikor csak jól esik.Sok sikert!
2010. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 24-e körülre nagyon nem várom. Ne stresszelj, ha a szervezeted úgy érzi, hogy készen áll a pocaklakódra, akkor úgy is jön. Érezd jól magad!

Majd írj a fejleményekről.


A

2010. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha hőmérőzől és tisztába leszel azzal, hogy van-e egyáltalán peteérésed az nem árt..én évekig nem tettem ezt..aztán kiderült, hogy gond van..legalábbis az elsőnél így volt..és mit nem adtam volna, ha hamarabb kiderül..tehát élvezzétek az együttléteket de nem árt ha tisztába van pár dologgal ha babát akar.
2010. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy nem fogok hőmérőzni, de reggel nem bírtam ki és úgy gondolom, hogy megcsinálom minden reggel.Ma volt az első és 36,8fokos lázam volt.A férjem azt mondta hőemelkedésem van, szerintem ez még nem hőemelkedés.Szerintetek??
2010. júl. 15. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!