Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes ilyen esetben...

Mikor érdemes ilyen esetben terhességi tesztet csinálni, hogy biztos eredményt mutasson?

Figyelt kérdés

Az első együttlét 08.22. én történt ( menstruáció 4. napján.) 15 napja... A második pedig 09.02. án... Mindkét alkalommal Pharmatex kúpot alkalmaztunk, a partnerem figyelt arra, hogy ne bennem menjen el, én betartottam a betegtájékoztatóban leírtakat. Előtte még nem használtam... Bizonytalan vagyok, sok rosszat olvastam, ezért arra gondoltam, hogy tesztet csinálok... De mikor érdemes? Mert nem hiszem, hogy a 2. együttlét eredményét kimutatná, de a 22. ét talán már igen... A következő menstruációm még majdnem 2 hét, addig már nem szeretnék várni, viszont nem szeretném elkapkodni sem...

Szerintetek érdemes most tesztelni, vagy mindenképp várjam meg, hogy megjön e... ?

Azt is olvastam, hogy ilyenkor legcélszerűbb ha az első vizeletből végzem a tesztet, viszont ma már kétszer voltam pisilni... így is kimutatná az eredményt, ha pozitív, vagy mindig az első az "igazi?"


Előre is köszönöm a választ!



2019. szept. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem azon múlik, hogy akarsz-e várni addig, vagy nem...

Várj a jövő hét közepéig legalább, az már mutatja a 22.t, utána a következő mensi idején.

Előbb semmi értelme.

2019. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem érdemes,felesleges.Ha 2 hét múlva jön meg akkor kb most van peteérésed szóval az esély sem nagy.Sőt..védekezés mellet igen kicsi. De minek kattogni előre? Majd ha késik...akkor már lehet
2019. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes tesztet csinálni, ha egy hete késik. Akkor már biztosat mutat.
2019. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!