Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 3,8hcg ovu utan 14-15nappal...

A 3,8hcg ovu utan 14-15nappal mar biztos, h rosszat jelent? Csak mert hétvégen meg nem volt csíka teszten, msot már van. De a vervetel cska ennyit mutatott.

Figyelt kérdés

[link]


A progi szintme rohadt alasoyn, kb megjon, ha nem szedem. De en úgy gondolom, hogy meg nőhet a hcg. Volt valaki, akinek iylen ekvesbol baba lett?



#HCG #vervetrl
2019. szept. 9. 15:14
 1/8 A kérdező kommentje:
2019. szept. 9. 15:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ezt engedd el, még 30 körülivel is kétséges lenne. 15 nappal ovu után, még ha később is ágyazódott be mint a nagykönyvi (ami 2-3 napnál nem lehet több), akkor is már bőven magasabbnak kéne lennie.
2019. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy később volt ovud?
2019. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt a vérvétel?
2019. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Borzasztó alacsony az érték :S Nekem 15. napon 124 volt és még az is az alacsony kategóriába tartozott. Elég nagy a szórás, de 10 felett kellene legyen terhesség esetén. Lehet valami elindult, de ha biztosra tudod mikor volt ovud, akkor ez 14-15. napra nem jelent jót.


Drukkolok ne legyen igazunk, de inkább könyveld el sikertelenségnek és pár nap múlva lepődj meg, de ez tényleg nem jelent papíron terhességet.

2019. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajna biztosra tudom. Akkor ez ennyi😞koszonom a valaszokat
2019. szept. 9. 16:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azt latom, hogy 4.héttől 3tól lehet.. es siman lehet az szeritnem, hogy 14.napra agyazodik be, aztna kezd termelodni. Meg azt nem ertem, h hetvegena tesztem szar volt, ma meg mar szebb, akkor cska emelkedik..
2019. szept. 10. 04:58
 8/8 anonim ***** válasza:

5# vagyok


Drukkolok, hogy mégis szerencsétek legyen :), lehet nálad lassabban termelődik a hcg és túl korán nézetted vérvételen, ezért érdemes megvárni a tesztekkel a mensi elmaradást.


Megnéztem én is milyen határon kell legyen tethességhez a hcg, azonban ez is érdekes, mert 3 éve még 10felett kellett legyen....


Szorítok!

2019. szept. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!