Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a Womanlog szerint augusztu...

Ha a Womanlog szerint augusztus 27-én alacsony esély van a terhességre az úgy is van?

Figyelt kérdés
Augusztus 27-én a párommal 10 percig szexeltünk.Csak előváladék ment belém, de az aktus előtt kb 12 órával kiverte, gondolom azt kipisilte. 6 napja késik, holnap fogok Gabriel tesztet csinálni.Mennyi az esély a terhességre?

#teherbeesés #womanlog
2019. szept. 9. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Jajj istenem...
2019. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a humor kategóriába akartad rakni nem?
2019. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1, #2


Nagyon viccesek vagytok

2019. szept. 9. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előváladékban is lehet spermium. De hogy mennyi az esély rá holnap megtudod.
2019. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bármikor teherbe lehet esni, ha szexelsz. Akkor is, ha 1%az esély. Mint tudjuk azoknál mindig bejön akik nem szeretnének babát. Naptár módszer nem védekezés, azoknak jó akik alapvetően nem bánnák, ha sikerülne, de még szívesen próbálják elkerülni.


Szóval igen terhes lehetsz. Az alacsony esély is esély.

2019. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Gabriel teszt mennyire megbízható?
2019. szept. 9. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat nap késés után már szerintem mutatnia kell, ha terhes vagy.
2019. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A woman log csak azt kalkulálja ki hogy a ciklus hossza alapján mikor van a középidő. Arról szegénynek fingja nincs, ha neked nem akkor van peteeresed. Ezzel együtt a 6 napos késés igen gyanús.
2019. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma megjött


És a mai nap megtudtam, hogy az összes osztálytársamnak késik most, lehet ez a hirtelen hideg szeptemberben és a sok stressz

2019. szept. 10. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!