Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetem? (Újabb tesztes...

Reménykedhetem? (Újabb tesztes kérdés)

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie.

Ti látjátok, amit én?

(Hozzászólásba töltöm a képet.)


Már 20 hónapja várunk a kistesóra hiába... augba volt egy ettől picit erősebb tesztem, de már rózsaszínes folyásom volt és meg is jött. Akkor 1 hét késés után mutatott kb ilyet. Már nem tudom, hogy ez ilyen vagy tényleg lehet valami. Habár régen full fehér volt, most rögtön látszódott ez a kis szöszmösz "vonalka" és rózsaszín is.


Mikor lenne érdemes újat csinálni?

A lányommal 2 db tesztet csináltam az első ilyen halvány, vagy ilyesmi volt másnap a másik jól kivehető így többet nem csináltam.


Köszönöm!


2019. szept. 11. 08:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2019. szept. 11. 08:08
 2/14 A kérdező kommentje:
...kepfeltoltes. után oda kell írni az eu-t. Csak így engedte :/
2019. szept. 11. 08:09
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez még bármi lehet, javaslom, hogy csinálj Predictor Early tesztet. Drukkolok.
2019. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen nem sok mindent látok, talán valami árnyékot, de a saját (negatív) tesztjeim alapján azt mondom, hogy ilyet tud produkálni kb. bármelyik... Csatlakozom az egyeshez, csinálj egy érzékenyet holnap vagy két nap múlva. Erre nem adnék egyelőre semmit.


(Tudom hogy itt szokás mindenbe látni a csíkokat, hogy "lehet pozi lesz", de a többségében nem lesz az, így jobb negatívnak elkönyvelni, mint utána meg nagyot koppanni.)

2019. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív. Én is mindig ezt a tesztet használtam, és nagyon egyértelmű volt akkor is, ha pozitív volt és a negatív is
2019. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze egyáltalán nem veszem annak, hisz ha az lenne nem is merült volna bennen fel a kérdés. Nem azt várom, hogy jaj pozi grat hisz egy ilyenre nem lehet azt mondani, még jó indulattal sem. De már annyi negatív teszten vagyunk túl, kémiain és sajnos vetélésen is, hogy probálok valamibe kapaszkodni, de nem beleélni magam. Köszönöm, ismétek 1-2 nap múlva akkor! Megy a zöld 👍
2019. szept. 11. 08:26
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, bocs, hármashoz csatlakozom (az első hozzászólóhoz, aki nem a kérdező :D).
2019. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze kérdező, megértelek teljesen, de szerintem az áltatás, ami sokszor ezen a fórumon megy, semmivel sem jobb. :(


Múltkor kérdezett egy másik nő, hogy a tipikus PMS tünetei vajon terhességet jeleznek-e, mert tesztet csinálni nem mer. Volt olyan válaszoló, aki konkrétan meggratulálta, hogy mennyire valószínű a baba... nem lett belőle semmi, csak koppanás. Szóval ezzel óvatosan :(


Kitartást!

2019. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsi. Nem látok semmit.
2019. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból ez sajnos negatív. Nekem is volt ilyen tesztem, de a vérvétel kimutatta, hogy nincs HCG a szervezetemben.
2019. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!