Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek lehetnek a...

Girl89 kérdése:

Szerintetek ezek lehetnek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés

9 nap múlva lenne esedékes a menstruációm , de a múlt hét folyamán pár napig barnás folyásom volt és érzékenyebbek a melleim is. Sokszor csak úgy rám tör az émelygés , de főleg akkor ha már kicsit éhes vagyok , és ilyen régen nem volt. A hasam alja sokszor szurkál nap közben , és az emésztésem is megváltozott. Volt már valaki aki hasonló tüneteket produkált és terhes volt??

Előre is köszönöm , és csak normális válaszokat szeretnék!!



2019. szept. 17. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem, ez a tudatlanságnak a jelei :/

Tudom normális választ vártál, de erre nem lehet normális választ írni...

2019. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Annyit olvastam, hogy 9 nap múlva. Egyértelműen NEM!!! tünetek. Az első tünet a kimaradt a vérzés, a második a pozitív tesz, az összes többi utána jön. Addig ezek menzesz jelek is lehetnek!
2019. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha felteszel egy hülye kérdést, miért vársz normális válaszokat??

Mellesleg te is tudod, hogy mekkora baromság, különben nem írnád oda, hogy normális váraszokat kérsz.

2019. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És a legszörnyűbb, hogy a 89 valószínűleg a születési éved. 30 évesen ennyit nem tudni...
2019. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb az ovulációd környékén érezhetted ezeket a dolgokat, ha 9 napod van a nemvártig. Barnás folyás, hasszúrkálás=fertőzés és érzékeny mell, hasszúrkálás=ovuláció. Emésztés megváltozása, émelygés=valami kisebb vírus vagy a hormonváltozások az ovuláció miatt. Az biztos, hogy nem terhesség miatt érzed ezeket, mert még nincs is mit érezned, ha 9 napod van a menstruációig!
2019. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőgyógyász kell neked, hanem gasztroenterológus.
2019. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A normális válaszom: Nem, ez ilyen koran képtelenség. Barnás folyasod lehet fertőzés, vagy hormongond is. Az hogy émelyegsz, hosszabb ideje tartó éhségnél lehetseges.

Szerintem jobban jarnál, ha első közben orvoshoz mennél, hogy kizarja a fertőzést vagy igazplja és kezelje.

A második, a megváltozott emesztés tényleg gasztróshoz tartozik, oda is menj el.

Vagy, ne figyelgesd magad és nem fogsz tüneteket beképzelni.

2019. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis biológiaóra:

[link]

2019. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az előttem szólókkal. Nem vagyok egy kötekedős típus de ha esetlwg tervezitek a babát,nem árt egy kicsit jobban felvilágosodni ezzel kapcsolatban.
2019. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!