Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján extra halvány...

Nem várt napján extra halvány pozitív, nem gond hogy nem erősebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mára nem várom, az imént csináltam egy tesztet x epil kazettásat. Nagyon halvány pozitív lett. Nem gond hogy nem erősebb? Kicsit aggaszt..
2019. szept. 20. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű még kevés a hcg. De halvány pozitív is pozitív, gratulálok :)
2019. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
...szerinted? Teljesen mindegy milyen erős a csík ha ott van. Olvass utána van vagy ezer ilyen kérdés már.
2019. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, pont azért tettem fel a kérdést.. Mert rém történeteket olvastam... És túl vagyok 2 spontán vetélésen.
2019. szept. 20. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Igazából teljesen mindegy mennyire parázol rá, mennyi rém történetet olvasol vagy pozitív kimenetelűt. Egyik sem befolyásolja hogy neked a terhességet le hogyan alakul. Úgyhogy nyugodj meg foglald le magad és várj mást nem tudsz tenni, csak belecsavarodsz. Ha vetélés lesz akkor az lesz függetlenül mások tapasztalatitol független
2019. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy időt szántatok rám. Igyekszem nem erre gondolni! :)
2019. szept. 20. 14:01
 6/9 anonim válasza:

Én is így voltam😊,nyugi lesz az erősebb is.Kb:3teszt😂 mert alig akartam elhinni.De már biztos a baba majd a nődokid is megmondja.Vigyázz magatokra!😊

17hkm.

2019. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg más teszt sokkal erősebb lenne, az xepil nem a legérzékenyebb.

Ha van lehetőséged vegyél egy predictor earlyt. Nagyon jó teszt. Vagy ha rossmann van feléd akkor facellet. Mindkettő sokkal erősebb lesz, mint az xepil, akár most délután.


Gratulálok :)

2019. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) igen.. Tervezem hogy veszek még egy párat.. Nem bírom ki.. Nem tudom elhibni hogy sikerült
2019. szept. 20. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi történt azóta?
2020. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!