Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja holnapra? Valami...

Ki nem várja holnapra? Valami jel esetleg? Nekem fájdogál a hasam, lehet megjön! 5. -e körül volt peteérésem. A lehető legtöbbet együtt voltunk! Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Én is holnapra nem várom, de már ha belegondolok összerándul a gyomrom az izgalomtól.

Tegnap reggel még negatív lett a teszt. Ma még nem mertem tesztelni, remélem kibírom holnapig. :)

Drukkolok nektek.

Nekem is menszis tüneteim vannak, talán egy kicsit érzékeny a mellem, ami nem szokott az lenni.

néha szédülök, de az is lehet a nagy melegtől is.

holnap meglátjuk!!!

2010. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok!2. hónapja próbálkozunk,habár még mindig nincs menst.de a hasam alja nagyon feszül és mintha bugyborékolna,majdnem minden órában szaladok a WC-re hogy na most megjött de közbe semmi csak valami átlátszó nyavalya...:( ez van,teszt volt?
2010. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

Sziasztok. Én vasárnapra nem várom, tegnap teszteltem... negatív lett. A hasam egész nap feszül, olyan mindjárt megjön érzés, és ez tart 3 napja... na de nem szoktam ilyet érezni elég rég óta mensi előtt. Reménykedem. Szerintetek vegyek tesztet holnapra? vagy várjam ki hogy megjön-e vasárnap? Reménykedek nagyon...


Szépek a görbék lányok! mennek a drukkok

2010. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
[link] szerintem nekem meg fog jönni a nam várt,remélem nektek azért sikerülni fog.Üdv:Marcsi.
2010. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
2010. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
6.válaszoló...megmértem a hőm,ma reggel 37.1volt!De elég mensis tüneteim vannak,mindjéárt megjön érzésem van,de mára nem vártam,még nem jött:)Mivel eddig nem néztem a hőmet,ezért kíváncsi vagyok!Mennyire kellene fent lenni,ha babás vagyok,általában 36.8-9körül szokott lenni,de most 37.1:)Szerinted?Csajok mindenkinek szurkolok:)
2010. júl. 16. 08:56
 17/29 anonim ***** válasza:

6. vagyok :) hát szerintem ez bíztató azok alapján, amit írsz, hogy lejjebb szokott lenni, jajj istenem nagyon drukkolok. teszteltél ma?

nekem ilyen:

[link]

26. napra általában már esni szokott picit; de nekem is mensis nagyon a hasam, remélem nem jön meg azért és azt is, hogy nem a nagy meleg miatt van fentebb a hőm....:( én is vasárnapra - hétfőre nem várom

2010. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem még,holnapig még várok,de nagyon nehéz:)De a petefészkem mintha görcsben lenne...!Drukk neked is:)
2010. júl. 16. 10:36
 19/29 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok.Na teszteltél-e már?én nem birtam ki ma teszteltem még egyet mert hajnalban olyan görcseim voltak hogy azt hittem leszülök és mondom na most biztos megjött,de nem jött,és a mai tesztem nagyon-nagyon halovány + úgyhogy senkinek semmit nem mondok még hanem jövőhéten még egyet tesztelek kéne ennek erősödnie szerintem...:)Üdv...
2010. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

szia utolsó :) én ugyan nem a kérdező, hanem a 6. vagyok, de uhhhhhh nagyon gratulálooooooooook :) persze még csak halkan, de olyan jó ilyet olvasni :)


én ma vagyok a 27.napon, a hőm tegnap 36,8 ma 37 lett....de félek, csak a melegtől, de majd meglátjuk...a hasam mindenesetre fura, és néha pici hányingerem van, persze ez is lehet a kánikulától...kiderül majd :) Neked még1x grat :)

2010. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!