Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek volt inszeminációjuk...

Akiknek volt inszeminációjuk hányadikra sikerült?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokaknak nem sikerül elsőre, ezért érdekelne, hogy úgy nagy átlagban kinek hányadikra jött össze. Illetve milyen gyógyszereket kellett szednie vagy volt-e valami más "betegség" vagy valami amit kezelni kellett még előtte. Gondolok itt arra, hogy tsh vagy prolaktin szintet rendbetenni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 2. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magas TSH, magas prolaktin, IR, sárgatest elégtelenség, magas FSH, méhsövény. 4 ikszemből egy sem sikerült. A 4. inszem utáni első hónapban spontán összejött, 4 év próbálkozás után. A 2. terhesség a 2. hónapban sikerült, minden vizsgálat, gyógyszer, figyelgetés nélkül.
2019. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
@1: ez de durva! :O Gratulálok!
2019. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

PCOS, Hashimoto, nagyon enyhe IR és műtött endo után, 3 sikertelen inszemünk volt. Utána az első lombik sikerült.

Letroxot és Cynomelt szedtem, plusz a stimulációs injekciók, gyógyszerek, majd a progeszteron pótlás. Ezen kívül vitaminok: terhesvitamin, D-vitamin, Mg.

2019. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A 3.inszemünk sikeredett. Pcos+ir merckformint szedtem.
2019. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 4.inszem utàn vagyok és a Clearblue teszt 1-2 hetes terhességet mutat,bizakodunk.
2020. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Duphaston,Utrogestant szedek.
2020. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!