Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Forró fürdőt inkább hanyagoljam?

Forró fürdőt inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal kb.fél év múlva szeretnék elkezdeni próbálkozni, mert kisbabát szeretnénk. :)


Most ezért igyekszem nagyon odafigyelni magamra. Egészségesen enni, tornázni stb.


Sajnos ma valahogy nagyon forró vizet sikerült engednem a kádba és én bolond beleültem pedig tényleg nagyon forró volt és jó piros is lettem tőle, ahogy kiszálltam elég sokáig nem múlt el. A testem lezsibbadt és szédülök.


Tudom hogy a férfiáknak nem egészséges a forró víz. De ez a nőknél is így van?

Igazából attól félek, hogy a forró víz valamit árt odalent és ezért majd nem esek teherbe.



2019. okt. 3. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenkém, nem lett semmi bajod nyugi :)
2019. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ne! Mi bajod lenne? Amúgy ne görcsölj annyira a témára, mert annál nehezebben fog osszejonni.
2019. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát attól tartasz, hogy egy mai forró fürdő befolyásolhatja a (legkorábban) 6 hónap múlva esedékes teherbeesést?
2019. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora hülyeség. Ugye te se gondolod komolyan?
2019. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Sajnos igazából igen, ettől ijedtem meg. Mert hogy régen úgy vetéltek a nők, hogy forró vízbe fürödtek, meg az orvosok is úgymond nem javasolják a terhes nőknek.

Ugyan én nem vagyok az, de attól félek, hogy esetleg valamit ártok vele. :D

Meg hogy a férfiaknak is a spermájuk nem tud megtermékenyíteni a sok forró fürdőtől.

És ezért jutott eszembe, hogy nem árt e nekem is ez.


De akkor megnyugodtam, hogy egyszerűen csak nagyon rá vagyok kattanva a témára. Megpróbálok nem mindent bebeszélni magamnak akkor és az a lényeg, hogy nem árt.


Köszi mindenkinek!:)

2019. okt. 3. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel ne szaporodj.
2019. okt. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alhasi verboseget okoz a forró víz, aki okozhat vetélést. Ezért nem ajánlatos. Ezzel raersz akkor foglalkozni ha sikerül a baba. Viszont ennyire ne görcsölj rá, mert ha nem jönne össze elsőre meg fogsz bolondulni..
2019. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm elbőgöm magam, annyi itt a tudatlan....
2019. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!