Melyik teszt a jobb?

Figyelt kérdés

Egy héttel vagyok a nem várt előtt és ma csináltam egy X-epiles tesztet. Olyan volt, mintha nagyon nagyon halványan ott lenne a második csík. De ma megittam vagy másfél liter vizet, szóval a vizelet amiből a mintát vettem nagyon halvány citromsárga volt. Szóval ma már csak pár korty vizet tervezek inni és holnap reggel újra tesztelek. Na most a kérdés az, hogy megint X-epillel csináljam, vagy a Facelle jobb?

Kérlek titeket ne gyertek azzal, hogy minek pazarolni a tesztet (az én pénzem, nem a tiétek), meg minek egy héttel a nem várt előtt tesztelni! Kíváncsi vagyok, mert már teljesen, igen teljesen elengedtem a baba témát mert két éve nem jön és már hónapok óta nem is csináltam tesztet.

Szóval a kérdés, hogy melyik a jobb teszt, melyiket használjam el reggel?


2019. okt. 7. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Facelle jobb, érzékenyebb. De ilyen korán predictorral próbálkoznék.
2019. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A facelle érzékenyebb. De mivel még nincs terhesség, amit kimutasson, nem is fogja kimutatni.
2019. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már kimaradt a menzeszed, mindegyik ki fogja mutatni egy hét múlva. Ha terhes vagy, az eredmény egy hét múlva is ott lesz a hasadban, kár ezért ennyire rágörcsölni, és igen, jövök azzal, hogy minek tesztelsz ilyen korán, mert full értelmetlen... Még csak most ágyazódik be, ha megfogant. De te tudod hogy csalódni akarsz-e.
2019. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az X-epil rengetegszer szellemcsíkos, kb naponta leíráják itt is, nálad is valószínűleg ez a helyzet. 1 héttel mensi előtt egyik sem fogja kimutatni, ha ennyire szeretnél pénzt pazarolni akkor menj egy magánlaborba és kérj HCGre vérvételt, még aznap ott lesz nálad az eredmény, ami bármelyik tesztnél biztosabb lesz.
2019. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem is mondtál rosszat ezzel a laborral!
2019. okt. 7. 19:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ha a Predictor már öt nappal azelőtt kimutatja hogy meg kellene jönnie, akkor az a plusz két nap (egy hét menzeszig) nem oszt nem szoroz.
2019. okt. 7. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyod azt a szerencsétlen "gyereket" beágyazódni. Miért vagy ilyen türelmetlen?
2019. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az x-epilen mindig van halvány csík. Egy héttel menstruáció előtt pedig nincs az a teszt ami kimutatná, hiszen csak most ágyazódik be... Én is korán tesztelő voltam, 5nappal előtte már teszteltem, de amikor terhes lettem akkor is 4nappal korábban mutatta ki a 10es érzékenységű teszt. Az X épül 2 nappal menzesz előtt halványan látszott csak... Míg másról már leugrott a csík
2019. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Oredictor is csak 4 nappal előtte mutatja ki, kb 60 százalékos eséllyel. Akkora esélyt meg én is hozok tippelésből.
2019. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két nap ilyen korán szerinted nem oszt nem szoroz? Jesszus... Te aztán jól elengedted a témát!
2019. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!