Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki valóban így maradt...

Ki az aki valóban így maradt terhes?

Figyelt kérdés

Azon hölgyek valós tapasztalatait várom akik mindenféle nem vettem észre,kiszakadt a gumi sztori mentessek.

Ki az aki valóban az előváladéktól esett teherbe.

Minden női szervezetás de szeretnék valós viszonyítási alapot!



2019. okt. 8. 14:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

Én pont így.

30N

2019. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Mesélnél róla légyszi :).

Peteérés tájékán voltál a pároddal?

Nem akarok tolakodó lenni de érdekel.

Itt név nélkül lehet mindenről beszélni! :)

2019. okt. 8. 15:03
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
Hát mi 12 éve vagyunk együtt. Megszakítással védekezünk. Van 3 gyerekünk, mind 3 tervezett terhesség, emelett soha nem maradtam a megszakítás mellett terhes, pedig 12 év sok idő. Az előző kapcsolatom 2 évig tartott így, ugyan csak nem estém teherbe.
2019. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
31%
Szintén megszakítással védekezünk, sosem lettem terhes, csak amikor akartuk.
2019. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszakítás mellett lettem terhes. 28/N
2019. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
6 éves volt a lányunk amikor megszakítás mellett terhes lettem. Tehát nálunk 6 évig működött, azóta óvszert használunk.
2019. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
A szülésem után 9 hónappal. Peteérés napján együtt voltunk, de nem ment el bennem, mégis terhes lettem. A baba nem maradt meg, akkor pont költöztünk, nagyon sok stressz ért, akkor fogytam 10 kg hirtelen, nem csodálom h így történt. Viszont azóta inkább gyógyszert szedek. Előtte évekig megszakítással voltunk és sose volt baj. A szülés után valahogy termékenyebb lettem.
2019. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vagyunk együtt, ezalatt kétszer lettem megszakítás mellett terhes.
2019. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Remélem lesz még :)

Akkor ilyen 30-40% az esély

2019. okt. 8. 18:56
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

Ne emlegessük már a megszakítást és a védekezést egy mondatban, ugyanis a megszakításnak semmi köze a védekezéshez!! Aki megszakítást alkalmaz az nemes egyszerűséggel nem védekezik, aminek egyértelmű következménye lehet egy terhesség.

A húgom egyébként pont így esett teherbe. 1 évig működött nekik, mondtam hogy ne szórakozzon ezzel, mert még ráfázik.. Úgy is lett, mehetett abortuszra.

Azóta legalább megtanulta, hogy védekezni kell.

2019. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!