Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik probálkoztak a teszttel,...

Akik probálkoztak a teszttel, volt akinek tényleg csak nemvárt után mutatott a teszt pozit? Hány nappal?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak nemvárt után teszteltem, ez van ráírva, amikor terhes lettem, szépen látszott a második csík 3 nappal nemvárt után.
2019. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nemvárt napján nekem a 10es teszt negatív volt. Lehetséges hogy késöbb mutatná 10es teszt pozit?

Köszönöm a válaszod!

2019. okt. 12. 12:24
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem one step 10es nem vart elott 5 nappal halvany pozi volt csak abbol nem lett baba, terhes voltam csak meg kellett szakitani a terhesseget.:(

Most megint 5 napom van a nem vartig es ez is mar halvany pozi.

2019. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hú jó hamar kimutatta neked,akkor szerintem nekem nincs baba. A cicim feszül még mindig,és a mindjárt megjön érzés is elmúlt,egy picit feszül a hasam. Nem tudom mi lesz.

Köszönöm a válaszod! Gratulálok neked! :)

2019. okt. 12. 12:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem utána majdnem egy héttel lett pozitív.

Utána ultrahangon is 7+5 hetesnek kellett volna lennem, de 6+6 voltam csak :)

2019. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor késöbb volt peteérésed?

Köszönöm a válaszod!

2019. okt. 12. 14:34
 7/11 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján negatív volt. Másnap reggel halvány pozitív.
2019. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előbb nem is jutott eszembe tesztelni. Nekem még úgy tanították, hogy a lehetséges terhesség első jele az, hogy nem jön meg az embernek a vérzése. De azt is tudom, hogy bármitől késhet pár napot, így én kivártam a leghosszabb ciklusomat, ami egyébként 6 nappal hosszabb volt, mint az akkori ciklusom és kiverte a szememet a két csík, egyértelmű volt, nem kellett negatívba áttenni és ide az oldalra sem feltenni, hogy vajon látszik-e a második csík...:)
2019. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Csak itt szinte mindenkinek már mensi elött pozitív a teszt,így gondoltam megpróbálom a nem várt napján.
2019. okt. 12. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Valószínűleg igen, később fogant :)
2019. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!