Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik hőmérőztek több hónapon...

Akik hőmérőztek több hónapon át, és abban a hónapban is amikor terhesek lettek, válaszolnának?

Figyelt kérdés

Hatodik hónapja próbálkozunk aktívan, azóta görbét is vezetek a hőmérsékletemről. Soha, egyetlen hónapban sem volt magasabb a hőm egyszer sem mint 36,7 fok. Most második reggel mértem 36,9-et, ma vagyok a 10. DPO-n. Ugyanott, ugyanakkor mérem és nem vagyok megfázva vagy hasonló.

Volt esetleg valaki, aki innen sejtette, hogy sikerült?



2019. okt. 14. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom elégszer leírni itt, hogy a hőmérő nem terhesteszt. Nem ad biztosítékot semmire! Kénytelen vagy türelemmel lenni az elmaradt vérzést megvárni.
2019. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem is biztosítékot kértem.

Tapasztaltam egy szokatlan tünetet és rákérdeztem hátha másnál, akár többnél is előfordult, hogy az addig sosem mérten magas hő babát jelzett. Ha veled ez nem történt meg, nem neked szólt a kérdés.

2019. okt. 14. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, valóban nem hőmérőztem, mert tudtam, hogy az első terhestünet az elmaradt vérzés. Csak a hőmérő is tévedhet, és ha megjön a vérzés, csalódni fogsz. Ezért írtam. Sok sikert a babához!
2019. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Homeroztem. Bár utólag belegondolva semmivel nem lettem okosabb. A teszt mutatta hogy terhes vagyok. Görbe ugyanolyan volt akkor is.
2019. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatot.
2019. okt. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!