Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdhetem magamtol szedni?

Elkezdhetem magamtol szedni?

Figyelt kérdés
Hetfore van idopontom orvoshoz.( A régi orvosomhoz akit jobbnak tartok .) De elkezdtem egy ujhoz jarni akivel elkezdtem closty kurat . De nem vagyok vele megelegedve . Mert nem nagyon akar uhn kovetni egyszer hivott vissza es akkor sem mondott semmi konkretat. Most kertem uj idopontot a regi jo dokimhoz hetfon kell mennem de holnap elkene kezdenem a closty kurat 3napomon.mivel kozben megjott hamarabb. Elkezdhetem egyedul szedni ugy h ot kerem meg kovessen uh-n ? Vagy varjam meg o mit javasol ? De akkor kuka ez a honap mert ha clostit mond o is akkor lecsuszok rola ebben a honapban mire hozza jutok .

2019. okt. 24. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha abban az orvosban nem bízol, aki a gyógyszert felírta, akkor ne kezdd el szedni. Egy hónapon nem múlik semmi. Úgy meg röhejes szerintem orvoshoz menni, hogy nem vagyok megelégedve az eddigi orvosommal, azért jövök vissza a régihez (mondjuk nekem már ez is gáz) , de azért csak beszedem a gyógyszert, amit a nem megfelelő doki irt fel....
2019. okt. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap már péntek van, hétfőn mész hozzá. Akkor miért ne szednéd?
2019. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Masnak is clostyt irjak fel erre a problemara . Nincs peteeresem ha van is sztem nem reped meg .Eddig nem segitett nekem a closty.lehet kene melle tuszorepeszto nemtudom ezt miert nem ajanlotta a regi dokim . Nemtudom a closty utan mi a kovetkezo lepcsofok? Ha az sem segit . Csak az mar a 6 ciklusnapom hetfon . Ha nem szedek semmit lottek a honapnak tudom 1 honap nem sok de nekem mégis ... :/
2019. okt. 24. 09:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kellene próbálni egy olyan dokival, aki követi az uh-t és és esetleg ad repesztőt is. Úgy meglehet próbálni 3 hónapot is. Ha semmi, akkor pihi, vagy meddőségi.
2019. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azert keveredtem uj orvoshoz mert a regi orvos megallapitotta h terhes vagyok 2 het mulva bevereztem es csak surgossegite tudtam menni ahol mehen kivulit allapitottak meg semmit nem.csinaltak . Masnap felkerestem ezt az uj magandokit mert csak o tudott hirtelem fogadnk, megvizsgalt momdta h semmi nincs elmemt a baba . Es kezdjek el mostmar hozza jarni rendbe hozzuk a peteeresem kaptam 1 honap clostyt most masodik honapban csak 14 nap utan progit kellett szednem . De mimdig 5 p alatt lerazott a penzt meg lehuzta tolem . Most kene ebbe a honapban megimt a clostyt de mar a regihez mennek mert nagyobb remenyeket fuzok hozza .
2019. okt. 24. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress EGY orvost akiben megbízol és tedd azt amit ő mond. Meg fogsz bolondulni ha mindenkire hallgatsz és ez a jövőre is érvényes. Ha egyik sem jött be akkor keress egy harmadikat de míg az egyik tanácsai(amik ellentétben vannak a másik véleményével) ott motoszkálnak, nem fog tudni egy orvos kikezelni
2019. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!