Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

33 napos a ciklusom, ez az 1. hőmérős hónapom...mi a vélenyetek a görbéről?


[link]



2019. okt. 26. 08:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igéretesnek tűnik :)
2019. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hajrá! :)
2019. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Valóban jók az esélyeim? El sem hiszem. Fél ébve próbálkozunk. Ennek a ciklus elején többet véreztem a szolásosnál, el is kellett mennem dokihoz. Azt mondta valószínű a stressztől van. Minden rendben volt a méhemmel, nem volt ciszta, nem volt gyulladás, méhfal megfelelő vastagság.

A többi própálkozós hónapban úgy éreztem,hogy túl sok hormon dúlt bennem, már a ciklus 9-10. napjától fájtak a melleim, levert és bágyadt voltam.

Doki mondta, hogy kezdjünk el el 3 hónapos görbézést és utána menjek vissza, persze ,ha sikerül a babóca akkor azonnal vissza.


Ti is görbéztek? Köszönöm szépen a véleményeteket ;)

2019. okt. 26. 09:13
 4/24 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne stresszelj rá! Tudom, könnyű mondani...

De tényleg! Ha véletlen nem sikerül, akkor semmi gond, majd legközelebb! Nem szabad rágörcsölni.

Szerintem jó a görbéd!

Sokat olvastam, hogy valakinek ilyen görbe után hirtelen leesett a hője,s nem lett semmi, de olyat is olvastam, akinek sikerült.

Bízunk a legjobbakban! :)

2019. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen,azért nem is teszteltem eddig sem. Párszor volt már csalódásom. Igyekszem nyugodt maradni :) , Megyek dolgozni ,akkor nem gondolok rá :D pár nap múlva meglátjuk. Meg fogom írni hogy sokerült és a görbét is .
2019. okt. 26. 09:40
 6/24 anonim ***** válasza:

Én nem értek a görbékhez, de kiváncsi vagyok mi lesz. Találkoztunk már egy másik kérdésnél

Drukkolok



K.

2019. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A görbe szép, de nem jelent még semmit. Nekem a hőm mindig a menstruációm napján esett le. Ha neked 33 napos a ciklusod akkor ez még semmit sem jelent. Illetve csak azt, hogy a progeszteron működik a szervezetedben. Ha holnap is fent van vagy feljebb megy az már jobb jel. Tesztelsz?szurkolok
2019. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm K :) ! Igen várom már,hogy miként alakul holnap,holnapután a hőm. Bízok benne ,hogy végre összejön.
2019. okt. 26. 22:57
 9/24 A kérdező kommentje:
Tesztelni csak a nem várt napja után szeretnék.
2019. okt. 26. 22:59
 10/24 A kérdező kommentje:

33. nap és azt írja a program, hogy 15. Dpo


[link]

2019. okt. 27. 08:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!