Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Egy napja punctión...

Lombikosok! Egy napja punctión voltam. Leszívtak 6 tüszőt, de mára csak egy petesejt termékenyült meg. és kettő még talán érésnek indult. Lehet még ebből valami? Vagy csak az az egy marad, ami megtermékenyült?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! ezt leginkább a biológus tudná megmondani. de én hallottam olyanról,hogy szépen beindultak nem "esélyes" petesejtek is! Nekem 7-et szívtak le, ebből négy volt szép, kettő termékenyült meg, és mindkettő osztódott. egy 8 és egy 5 sejtest kaptam vissza. sajnos az első lombik nem sikerült, de majd most:) már indulunk a másodiknak!
2010. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is lombikos vagyok. Van olyan akinek az az egy szépen fejlődik és meg is tapad, úgyhogy fel a fejjel és beszélgess neki, hogy ügyes leszel és szépen fogsz fejlődni. :-)) és a pocidban lesz a legjobb helye. Nekünk mindig ezt mondták.
2010. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze,hogy lehet ebből még baba(babák)!

Nekem tavaly augusztusban volt a lombikom.Nekem sajna csak 1 petesejtet tudtak leszívni.Képzelheted,hogy kétségbeestem,hogy így tuti semmi esély,hogy sikerüljön.Megtermékenyült,visszakaptam,akkor 4sejtes csöppi volt,most pedig már 10hetes és már majdnem 6kg az én Drága Kislányom!

Egy sejtből is lehet baba,csak nagyon kell akarnod,és hinni benne!

Nagyon-nagyon szorítok neked és kívánom,hogy sikerüljön!

2010. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem, sikerülni fog. A 3. válaszolónak pedig gratulálok:-)
2010. júl. 18. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!