Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes lehetek...

Lehetséges hogy terhes lehetek? Érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
A történet annyi , hogy első alkalommal csináltam(tehát szűz voltam) a partneremmel. Elsőként csak megujjazott, aztán betette a péniszét is...viszont nem észleltem , nem vettem észre hogy fel helyezett volna gumit vagy esetlegesen hogy belém élvezett volna-e , alapból nem tudom hogy az milyen érzés..(ő meg ment is ki a mosdóba) Az ő elmondása szerint volt rajta a végén óvszer , sose csinálja az nélkül a vége fele. Viszont bizonytalannak érzem magam, beszélgettünk azután és ő folyamatosan azt mondja hogy nincs miért aggódnom, viszont félek attól hogy nehogy terhes legyek. Szüleimnek nem szeretném ezt elmondani-magán okok miatt- 72 órás tablettát bevenni már késő, esetleg csináljak biztonság esetére tesztet? Fontos tudni hogy a menzeszem ezelőtt is rendszertelen volt már 1 éve , vagyis volt 4-5 hónap kimaradás egészségügyi okok miatt, még azelőtt hogy én bárkivel is lefeküdtem volna. Egyik nap egy kis pecsételö vér volt pisilés után miután megtöröltem, viszont másnap nem jött meg. Várható lehet a menstruáció? Időközönként érzem mintha pisilnem kellene , de közben csak váladékozás van és emiatt. Orvost nem szeretném felhívni mivel szülőket ismeri így minden kiderülne.
2019. okt. 28. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Az azért feltűnt volna, ha a vége felé felhelyez gumit.

Csináltass tesztet.

2019. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Sok sikert kívánok a gyerekneveléshez!
2019. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha a végén elég sok lé folyt belőled, akkor tuti, hogy benned ment el. A gumit érezted volna, teljes más érzés. De ha nem ment el benned is izgulhatsz az előváladék miatt.
2019. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem folyt semmi, ilyen átlátszó nyálka szerű volt egy kevés kicsit ilyen vér is volt vele(ami ugye a szüzességnél érthető gondolom)
2019. okt. 28. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Kiment közben gumit feltenni, vagy feltett az elejétől? Ez azért nem egy két másodperces művelet, a gumit ki kell bontani, fel kell helyezni.

Ha csak közben tette fel, akkor még mindig benne van a pakliban az is, hogy az előváladék, amiben spermium is lehet már beléd jutott.

Elélvezett egyáltalán? Felismered, hogy milyen az, amikor elélvez, vagy ez volt minden tekintetben az első alkalom, és egyáltalán a vetkőzésig is most jutottatok el?

Mikor történt ez az eset?


Akárhogy is volt, ha ennyire nem vagy képben, az elég nagy fokú felelőtlenségre utal, legközelebb okosabban cselekedj. Ha az esemény utáni tablettát bevenni már késő (létezik 120 órás is!!) akkor, már úgyis mindegy, nem muszáj szólni a szüleidnek, amíg nem pozitív a teszt, de azért vond le a tanulságokat. Nem látom a leírásban, ha esetleg a 72 órából kicsúsztál, de a 120-ban még benne vagy, akkor futás a nőgyógyászhoz (nem kell szülő, csak bemész az sztk-ba és kivárod a sorod. Az orvost pedig köti a titoktartás, ha ismeritek, akkor pedig remélhetőleg még meg is tudod beszélni vele, hogy ne mondja tovább).

Ha már abból is kicsúsztál, akkor a következő lépés, hogy két-három héttel az aktus után csinálsz egy terhességi tesztet. Ha három hét után is negatív (és persze nem történt azóta új felelőtlen aktus), akkor kezdhetsz megnyugodni. Ha rendesen megjön, akkor sem vagy terhes (szinte biztosan, bár vannak extrém esetek).

2019. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak közbe tette fel...igen tudatában vagyok minden esetleges következménnyel, és azt is tudom hogy egyrészt felelőtlen volt kicsit részemről az egész..soha nem voltam még senkivel se szóval teljesen ez volt az első alkalom arra is hogy a vetkőzésig eljussunk... csütörtök éjjel tehát (október 24) 4 napja..elvileg nem szabadna semmilyen tünete legyen még hogy terhes lennék , viszont akkor a stressz miatt érezhetem görcsösen a hasam és a hasam aljàt?! A menzeszem pedig nagyon kérdéses , mivel máskor is voltak kimaradások..pl múlt hónapban se jött meg pedig nem is volt semmi nemi kontaktus...a fura folyás/váladékozás pedig lehet előjele hogy megfog jönni?
2019. okt. 28. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a liliomtipródnak, hogy az előváladékban is lehet spermium.

Lehet hogy mist talán még szerencséd lesz de legközelebb végig legyen rajtatok zokni.

2019. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!