Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Herpesz vírus vagy pattanás?...

Herpesz vírus vagy pattanás? Okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
Előre elnézést kérek a témáèr! A combom belső részén legfelül van egy lila pattanásszerű csomó, aminek fehér a teteje, fájdalmas járáskor is, ez tegnap este kezdett fájni, 6 hetes leszek holnap, csütörtökön megyek orvoshoz, egyszer már volt ilyen, kb 10 nap alatt elmúlt. Szerintetek mi lehet ez? Nem késő ha csütörtökön megyek? Akkorra kaptam időpontot.
2019. okt. 29. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem késő, valszeg addigra ki is fakad. Semmi bajod nem lesz tőle.
2019. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem inkább szőrtüszőgyulladás?
2019. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A herpesz vírus okozta hólyagoknak sosem fehér a teteje (oké, ha bekened krémmel akkor lehet, de nyilván érted mire gondolok), mikor gyógyul lesz rajta sárgás var, de az sem fehér. Az égő, viszkető, esetleg fájdalmas hólyagok átlátszó, sárgás színű folyadékot tartalmaznak. Ha pattanásszerű és ráadásul fehér a teteje, akkor valószínűleg inkább egy szőrtüsző gyulladt be, a dörzsölődéstől meg fájdalmas lehet. Csütörtökig ráér, evvel -ha szőrtüsző, vagy pattanás- úgysem tud mit kezdeni a nőgyógyász sem. A herpeszes hólyagok nagyon könnyen felismerhetőek, de guglizz ki képtalálatokat hozzá, akkor talán megnyugszol. Továbbá a vírus jellemzően nem egy darab nagyobb hólyaggal jár, inkább több kicsi, ami persze aztán könnyen összemosódik.
2019. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!! Lefotóztam, akit nem érdekel ne nézze meg, köszönöm. Most néztem hogy kifakadt, de talán a múltkor is többször kifakadt. Akkor méhgyulladásra kaptam antibiotikumot és cns kupot, nem tudom attól e, de elmúlt. [link]
2019. okt. 29. 11:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam kicsit, kedvesek vagytok
2019. okt. 29. 11:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is többször volt ilyen. Gyűlik, gyűlik aztán kifakad. Tetrant vagy betadint szoktam tenni rá.
2019. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a benőtt szőr így néz ki, miután kinyomtam...de azért orvos lásson, hátha nem az.
2019. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Huh, hát valóban nem túl szép, elhiszem, hogy fáj kedves kérdező. A jó hír viszont, hogy nem herpesz. Nyilván orvos nem vagyok, de ez egyetlen darab, erősen gyulladt, meggyűlt udvarú kifakadt hólyag, nem herpesz. Annak sosincs ilyen elkülönült, lilás udvara. Könnyen lehet egy "elkanászodott" szőrtüsző, ha indokolt az orvos is tud rá írni krémet, amit terhesen is lehet. Az ilyesmire még a szteroidos krémek a jók, de nyilván terhesen ne kenjen semmi ilyesmit orvosi utasítás nélkül magára az ember. A betadin nem fog ártani, holnapután meg úgyis megnéznek.
2019. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, nagyon kedvesek vagytok 😊
2019. okt. 29. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Párakötést rakj rá,utána meg tetrant.szerintem szőrtüsző.
2019. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!