Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg néznétek a tesztem?...

Meg néznétek a tesztem? Szerintetek mit mutat?

Figyelt kérdés

6 nap van hogy meg jöjjön de ma reggel teszteltem.. Szerintetek???


[link]


2019. okt. 31. 08:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
[link] még egy
2019. okt. 31. 08:27
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha időn belüli akkor nagyon halvány. Miért nem várod meg a menzesz késését?
2019. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ígéretes. Két nap múlva tesztelj újra. Ha terhes vagy erősödnie kell
2019. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
6 nap múlva kellene meg jönnie... Mert éreztem h van valami...
2019. okt. 31. 08:32
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha valaki nagyon terhes akar lenni az mindig érzi, hogy van valami. De az a valami premens tünet is lehet.
2019. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha a felső zöld csíkos one step teszt, akkor az sokkal később fogja kimutatni a pozitívat mint a többi teszt.
2019. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen a felső az az😊 a másik pedig kék csík
2019. okt. 31. 09:00
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Ne hallgass a károgókra. Nekem pozitívnak tűnik.

Nekem is 6 nappal előtte volt halvány pozitív. Tesztelj később, de még ne éld bele magad azért :)


Itt mindenkit keresztre feszítenek ha korábban tesztel, szóval ne foglalkozz velük, nem ártasz senkinek max a pénztárcádnak.

2019. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem volt drága🤣🤣🤣500ft🤣🤣 majd meg tesztelek de később most már várok a mensesig amikor meg kéne hogy jöjjön 😊😊😊köszönöm ❤️
2019. okt. 31. 12:07
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikor tesztel, de az k..va sz@r érzés, amikor pozitív tesztek után mégis időben megjön a menstruáció. Szóval aki azt pampogja, hogy felesleges menstruáció előtt tesztelni, az csak azért van, mert nagyon gyakran előfordul kémiai terhesség, és csak a hatalmas pofára eséstől és csalódástól mentené meg magát az illető, ha legalább megvárná a kimaradó menstruációt. Mert kémiai terhesség sűrűbben előfordul, mint gondolná az ember. Csak aki nem tesztel, az nem tud róla és nem fáj a szíve. De mindenki azt csinál, amit akar. Nem azt mondom, hogy a kérdezővel is ez a helyzet, remélem minden rendben lesz, de ha valaki 6 nappal a menstruáció előtt tesztel, az gondolom lelkileg felkészült az ilyen végkimenetelre is.
2019. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!