Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegyetek igazságot, mikor...

Tegyetek igazságot, mikor fogant a babánk?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Párommal kicsit mókásra vettük a figurát, és "vitáztunk", hogy vajon mikor is hozhattuk össze babánkat :)

Mivel mi nem jutottunk dűlőre, ezért titeket kérdezünk.


Szóval a történet, hogy okt. 26.-án volt meg a havim és okt. 31.-én randiztunk, meg sütit sütött, és volt akció is. Ő erre a napra voksol, de sztem kizárt.

Aztán nem volt itthon, csak November 9.-én, amikoris én vártam őt fini vacsival, nasival és egy szexi rucival.

Én erre tettem le a voksomat. Szerintem az én randim hozta meg a babát :)


Nov. Végén kórházban voltam, eleinte csak a petezsákot látták, de nem voltak biztosak benne.

Nov.28.-án 4,5 mm re mérték a petezsákot és dec.3.-án már szikhólyag is volt benne. :)


A következő időszakokban a kórházi mérések mindvégig 1 héttel nagyobbnak mutatták a babát, ám az sztk-s és egy másik gép is a mensi szerint tudta lemérni a babát. Én erre hivatkozva mondom, nekem van igazam :D


Egy vacsiban fogadtunk, úgyhogy most várunk a válaszokra :)


2019. nov. 3. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nov. 9. a valószínűbb, akkor volt peteérés, de akármelyik menstruációs app kiszámolja neked.
2019. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy éve ezen vitáztok? De jó nektek, hogy ez a legnagyobb problémátok! Maradjon is így! A korai ultrahangok (5-6 hét) szinte napra pontosan meg tudják határozni a terhesség idejét, mert ekkor még nincsenek nagy eltérések a különböző embriók között. Ha van ilyen felvételetek, vonjatok le belőle két hetet, és annyit számoljatok vissza a felvétel idejétől. Ha okt. 31-hez lesz közelebb a dátum, akkor ő nyer, ha nov. 9-hez, akkor pedig te.
2019. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A november 9 esélyesebb, mint az, hogy a ciklusod 5. napján ess teherbe, de az sem kizárt.

De ebből a szempontból teljesen lényegtelen, hogy a párod sütött-e sütit vagy hogy rajtad szexi ruci volt-e.

2019. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem úgy vitázunk ezen :) Csak úgy nosztalgiázás gyanánt merült fel bennünk :)

De akkor az eddigiek szerint jön nekem egy vacsival :)

2019. nov. 3. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Milyen szép körítést találtál ki azon egyszerű kérdésre, hogy ki a gyerek apja!😂😂😂😂
2019. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ezen jót nevettünk 😂😂 Akár jogos is lehetne a feltételezés 😂😂🤦
2019. nov. 3. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mikor volt meg a havid mit jelent? Akkor múlt el, vagy akkor kezdődött? Nem mindegy. Ha okt. 26-an múlt el a vérzés, akkor lehet akár 31-e is, akkor az a ciklus kb. 10. napja. Beleférhet. De játszik még a a november 9 is, mert így meg az a ciklus 19. napja lenne. Hány napos a ciklusod?

Ha viszont 26-án kezdődött a vérzés, akkor kizárnám a 31.-ei ovulációt. Akkor marad a 9-e. Úgy lenne a ciklus 15-ei napján ovu.

2019. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igwn, ezt mondtam én is, hogy mivel 26.-án kezdődött, csak azért mert hamarabb múlt el, mint szokott, nem volt hamrabb peteérésem :)

Biológia ezen területe nem az erőssége, szinte teljesen kizárt, hogy ilyen hamar lett vna pé-m.

2019. nov. 3. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
A nov. 9-es a gyerek apja. Aki nem kamuzik, az nem csinál ilyen otromba körítést, hogy fini vacsi meg szexi ruci. (Kivéve, ha agyi sérült.)
2019. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!