Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló szedése alatt...

Fogamzásgátló szedése alatt van peteérés?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 22:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
SZerintem de van baba. EGyébként nem örülsz neki?
2010. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
De igen. MOst voltam nemrég a dm-ben egy tesztért bár holnap kap a párom fizut, ugyhogy csak X-epilt tudtam megint venni. Most csináltam meg és negativ:S:(.... Sztem akk nincs baba:( És a terhességi kalkulátor szerint 6hetes 5 napos lennék. De hát akk még sem:S:( Naon elvagyok kenődve:(:'(
2010. júl. 18. 14:17
 23/26 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem is értem h mi lehet, bár holnap kiderül, mert tüneteim vannak, másrészt meg tegnap este együtt voltam a párommal és naon fájt, ugyhogy abba is hagytuk...
2010. júl. 18. 14:25
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor te ezek szerint terhes akarsz lenni és örülnél annak ha az lennél. Akkor már csak egyet nem értek, minek szedted egyáltalán a tablettát? Akkor azt a 4 szemet direkt hagytad ki? Tényleg nem értem...
2010. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
már egyáltalán nem akartam szedni csaak az orvosom azt mondta h szedjem végig, mikor már elmondtam neki h nem akarom tovbb szedni mert babot szeretnénk, de addig én mrá több szemet kifelejetettem.
2010. júl. 18. 16:03
 26/26 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon régi már a kérdés, de végül mi történt? Sikerült akkor vagy később teherbe esned?
2015. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!