Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan anyukákat kérdeznék,...

Olyan anyukákat kérdeznék, akiknek van mellimplantátumuk. Tudtatok/tudtok szoptatni?

Figyelt kérdés
Babát várok és kisgyerekes anyukát is alig ismerek, nem hogy olyat, akinek implantátuma van... Így itt kérdezem meg. Az orvosomat, aki műtött, megkérdeztem anno, annyit mondott, hogy nem lesz vele gond, de mégis kíváncsi lennék tapasztalatokra. Tudtatok szoptatni?
2019. nov. 9. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Természetesen nem lesz vele gond. Ugyanis a tejcsatornákhoz még akkor sem érnek ha felvarrás is történik.

Nekem szükség volt az implantátum mellett felvarrásra is, így én is kikérdeztem a dokim. Nekem alaposan elmagyarázta miért nem okoz gondot.


Sürgősségi császárom volt hetekkel terminus előtt. De a műtét után 10 órával már volt tejem.


Szóval csak nyugi! Nem lesz gond. Ha pedig mégis, akkor az nem a plasztika miatt lesz.

2019. nov. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem nincs, az egyik ismerősömnek van és nagyon sokáig szoptattam mind2 gyermekét. Az első jól leírta.
2019. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatta *
2019. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a masodik gyerek utan lett plasztikam (csak implant, nem kellett felvarras) es a harmadik gyerekkel nem tudtam szoptatni, de az elso kettovel sem. Mirigyallomanyom nincs, fiagnosztizaltan, tehat semmi koze hozza a plasztikanak.

A baratnomnek meg gyerekek elott volt (szinten implantatumot kapott) es mindket gyereke kizarolag amyatejes volt 6 honapos korig.

2019. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!