Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből így lehet baba?

Ebből így lehet baba?

Figyelt kérdés

Naptár szerint 13.án volt ovulációm, 11.én, és 12.én voltunk együtt, azóta nem. Ígyis reménykedtek, hogy se ovuláció napján, se utána nem voltunk együtt?


Tűpontos 27 napos ciklusaim vannak, és az utolsó mensi október 31.én volt.


2019. nov. 15. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. 2, max 3 napig életképes a sperma :)
2019. nov. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet
2019. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet. A kiszabaduló petesejtnek van fogadó brigád, így jó esélyed van. Viszont még így sem biztos, hogy most sikerül. Ha minden körülmény tökéletes, akkor is lehet 2-3 hónap, ezért óvatosan bizakodj szerintem.
2019. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2019. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már 4. Hónapja próbálkozunk, eddig minden hónapban együtt voltunk a peteérés környékén 2 naponta, és így se jött össze, ezért aggódok, hogy ezzel a 3 nap kimaradással most végképp nem fog összejön i :(
2019. nov. 15. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk abban a hónapban jött össze amikor a legkevésbé voltak jók a körülmények. :) Előtte mi is 2 naponta voltunk együtt.
2019. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mi is így voltunk együtt, 2 nappal előtte és aznap, és mégis megjött tegnap.
2019. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!