Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés Nagyon nagy...

Babatervezés Nagyon nagy segítség lenne! Normális emberek véleményére vagyunk kíváncsinak akik tudnak segíteni. Akinek volt tapasztala az írjon mert testvéremnek ez nagy segítség lenne h milyen úton induljanak el?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem,problémám lenne,hogy testvérem 1 éve sikertelenül próbálkoznak a párjával a baba programban. És eddig semmi eredménye, eddig a Trimeszter 1 szedte, és más fajtát is. De ez sem segített semmit nekik. De viszont a terhesség jelei meg vannak/voltak ,viszont a terhességi teszt negatívat mutat.

Pár évvel ezelőtt volt jobboldali petefészek cisztája de viszont szét pukkant neki és úgy jött ki neki mint egy vérzés.

Zavaros a menstruációja is.

Orvoshoz sajnos nem jutott el mert mindig akkor jött meg neki.

Mi a teendőjük? És milyen úton kezdjenek bele?



2019. nov. 20. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Jusson el orvoshoz!
2019. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen de nem erre voltunk kiváncsiak:)
2019. nov. 20. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Pedig ez az egyetlen dolog, amit tehet!

A C vitaminon kívül, ami szintén fontos a fogantatáshoz.

2019. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel mindenképp orvos nem tudom mire vár? Ne haragudj de hülye kifogás,h.mindig mikor menne akkor jön meg.Ultrahangal jól átnézné a doki,lehet komolyabb baja is.Mi ezt honnan tudhatnánk? Szerintem itt mindegyikünk úgy van ha babát akar atnézeti magát meg ilyen olyan gyógyszert kapkod be.Sok minden árt mint használ.
2019. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én az összes ilyen kérdéshez leírom, MI hogy kezdtük. Mert ezt általában így csinálják :


Menjen el mindkettő orvoshoz, de először a férfi! Neki nem nagy kunszt elballagni az andrológiára, és spermamintát adni.


Ha ott minden rendben (márpedig nagy százalékban nincs rendben sajnos!), akkor mehet a nő a nőgyógyászhoz. Kell egy alap labor, a ciklust ha vezeti papíron, az nagy segítség. Esetleg telefonos appon manapság. Lehet ciklust követni uh-gal, lehet petevezeték-átjárhatóság vizsgálatot végezni (hsg), vitamint szedni, endokrinológushoz menni, pajzsmirigyet vizsgálni... Sokmindent lehet.


Bele kell kezdeni!

2019. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha hormonális problémák vannak egy vitamin nem fogja megoldani. Nőgyógyász és endokrinológus kivizsgálás kell. Nem a vitamintol fogsz teherbe esni. És itt sem fognak tudni érdemleges választ adni. 1 év sikertelenseg után mindkét felet ki kell vizsgálni.
2019. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Beszélek mindenképp a testvéremmel erről:)
2019. nov. 20. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhességi jel, ha nem terhes, akkor az más. Az nem lehet kifogás, hogy mindig megjön, menjen orvoshoz akkor amikor vége a menstruációnak. De nem is értem ez miért kérdés, hogy mi a teendőjűk? Egyértelmű, hogy orvos.
2019. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, senki nem beszélt rólatok csúnyán, ellentétben Veled, senki nem sértegetett, ellentétben Veled. Szerintem ne lepődj meg ezeken a kommenteken, ha buta kérdést teszel fel.
2019. nov. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!