Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy baba lenne?...

Lehetséges hogy baba lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vasárnap kellett volna megjönnie,de még semmi. Szinte folyamatosan megjön érzésem van, de mégsem jön meg. A méhszájam (vasárnap könnyen elérhető volt), most már el van bujva, (nem szoktam matatni magamban, de most 2x megnéztem) nagyon szűk vagyok.

Lehetséges hogy baba van a dologba? Sokat voltunk együtt... Volt már valaki ilyen helyzetben?


2019. nov. 26. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Esetleg egy teszt? Így sajnos senki sem fogja tudni megmondani.

Én véreztem még hónapokon keresztül, pedig terhes voltam.

2019. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen az lemaradt, hogy tegnap hajnalban teszteltem de negatív volt. :(
2019. nov. 26. 14:12
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Te felnyúltál ???
2019. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk egyáltalán nem kellene matatni szerintem. Ne hogy véletlen bármilyen fertőzést kapj.( hiába mosol kezet )
2019. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A matatással semmi gond nincsen!Tuti nem vagy terhes,ez 100%-ék.Nekem is volt ilyen.5 napot késett,tutira vettem,h.terhes vagyok.5.nap megcsináltam a tesztet reggel,nem sokkal utána megjott.A doki azt mondta hogy + - 5 nap semmi.
2019. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha teszteltél és negatív lett akkor nagy valószínűséggel nem baba. Ha nem jön meg, akkor egy érzékenyebb teszttel próbálkozz!
2019. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
34- 35 naposak a ciklusaim, most járok a 37dik napnál. Általában 35dik nap körül már mindig megjött. Az hogy tutira nem vagyok terhes, az még egyáltalán nem biztos, mert olvastam hogy nem egy nőnél volt ilyen. Nem kell egyből rossz indulatúnak lenni hogy biztos nem vagyok az...!!! Azért írtam ki hiába vannak fent ilyen kérdések, mert hátha valaki mostanában ilyen cipőbe járt vagy jár. És a matatással sem kell rossz indulatoskodni mert nem szoktam, ez egy kivételes 2 alkalom volt. Aki csak negatívan tud kommentelni az inkább ne írjon légyszíves!!!
2019. nov. 26. 15:05
 8/18 A kérdező kommentje:
Mivel lehet késöbb fogant a baba, így könnyen előfordulhat hogy pár nappal később is fogja kimutatni.
2019. nov. 26. 15:06
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy gondolod..én csak a véleményem írtam le.Nekem nemhogy késésnél,de menstruáció kimaradása előtt már pozi lett a teszt.Szoval ha neked késik és negatív a teszt,áltasd magad tovább🤷‍♀️
2019. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek a terhességet, de csinálhatsz egy másik tesztet pár napon belül. Veszteni nem vesztesz vele.
2019. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!