Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bebarnult mellbimbóudvar,...

Bebarnult mellbimbóudvar, negatív teszt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bebeszéled. Mire a bimbóudvar bebarnul, már réges rég pozitívat mutat a teszt. Konkrétan olyan 2. trimeszter körül történik.
2019. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szemed kaprazik, vagy mas miatt barnult be. 35. hetbe vagyok es most lett egy fel arnyalattal barnabb a mellbimbom.
2019. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mell mire bebarnul már gömbölyödik a has. Képzelődsz :/
2019. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Azért csak tudom, hogy mit látok. Orvosnak mutattam, azt mondta hormonális változások miatt lehetséges.

Én úgy hallottam, hogy valakinek a terhesség elején is bebarnulhat. Viszont vannak olyanok is, akiknek abszolút semmit nem változik.

2019. nov. 27. 08:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció előtt mindig bebarnul.
2019. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb félidős terhesen barnult be nekem...
2019. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális változás millió dolgot jelenthet nem csak terhességet. Mint írták van akinek mensi előtt barnul be. Lehet neked is csak eddig nem figyelted. Az meg hogy mutattad a dokinak..... igen ő biztos tudja hogy alap esetben milyen a színe télen, nyáron, mensi előtt..... Stb😂😂
2019. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben, és ezen most miért nevetsz?
2019. nov. 27. 09:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig, amíg a teszt negatív, teljesen felesleges egyéb vélt vagy valós tüneteken morfondírozni. Nyilván, ha még nem jött meg a menzesz, van remény, lehet később is pozitív. A koraterhes és premens tünetek java része megegyezik, egyik megléte avagy hiánya sem jelent semmit sem. Ez a bimbóudvar színváltozása is ilyen. Valóban hormonális eredetű, van akinek a ciklusra is reagál minden hónapban, akad, akinek csak várandósan változik a színe és olyan is van, akinek semmikor, nekem világéletemben mindig ugyanolyan (nagyjából) színű volt, terhességek, szoptatás, menstruáció ide vagy oda. Ha most bebarnult, pedig máskor nem szokott, az sem jelent semmit. Bármelyik ciklus során jelentkezhet egy olyan tünet, ami addig sosem, illetve mivel jobban figyeled a tested olyasmi is feltűnhet, ami fölött máskor elsiklottál. Várd meg a pozitív tesztet, addig meg ne vizslasd magad, fölösleges stressz, csak ártasz magadnak vele.
2019. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Korrekt, és teljesen igaz. Köszönöm szépen :)
2019. nov. 27. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!