Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak tesztet?

Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Általában 28-29 napra szokott megjönni, de múlthónapba 27 napra jött meg. Ma kéne megjönni ha most is 27 napra akarna megjönni. Ha szombat reggel csinálom, az már biztosat mutathat, vagy várjak hétfőig? Elég türelmetlen vagyok már :(
2019. nov. 27. 09:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, október 31.én volt meg utoljára, és elvileg november 14.én volt ovum. (naptár szerint)
2019. nov. 27. 09:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Hetfoig mindenképp varj vele. De egyebkent csinalj majd tobb tesztet mert van amelyik nemmutatja ki. Peldaul 2 hetig kesett nekem csinaltam tesztet es egy nagyonhalvany csik volt a masik csik mellett es en nemcsinaltam tobb tesztet.. Azthittem az a csik csak azert jott ki mert sok ideig tartottam a tesztet a vizeletbe. Es mostmeg itt alszik mellettem a 3 honapos lanyom :) gratula ha pozitiv lesz
2019. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!