Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a 3. napi vérvételi...

Ránéznétek a 3. napi vérvételi eredményemre?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk a babával, de nem jön össze. Elküldött az orvos vérvételre, ez lett az első eredménye. Ez jó vagy nem annyira?

2019. nov. 28. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincs kep.
2019. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Törölték, küldöm az értékeket
2019. nov. 28. 12:41
 3/18 A kérdező kommentje:

TSH 2,013


T4. 10,26


T3. 5,90


Anti TPO. 0,7


LH. 6,67


FSH. 7,38


Prolaktin. 326,8


Ösztradiol. 104,5


Progeszteron. 1,5


Tesztoszteron. 1,3


Kortizol. 254,5

2019. nov. 28. 12:45
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem írtál mértékegységeket, de a prolaktin magasnak tűnik, a T4 meg alacsonynak. A kettő nem kizárt, hogy összefügg. Menj el egy tényleg jó endokrinológushoz, aki ért is hozzá!

[link]

Átváltásokhoz:

[link] [link]

2019. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Rossz a második link. Így keress rá google-ben, és az első találat:

nmol l átváltása ng ml

2019. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


December közepén lesz a második vérvétel, 18.-án megyek vissza az eredménnyel a nőgyógyászomhoz

2019. nov. 28. 15:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Endokrinológussal jobban járnál. Sok nőgyógyász nem ért hozzá annyira és max az LH/FSH hormon arányt nézi. Én az endokrinológusom nélkül nem lennék terhes. Mert még a meddőségiben sem foglalkoztak a pajzsmirigy hormonjaimmal. Az endokrinológus állította be és utána rendeződött minden és estem teherbe. Igazából olyan szempontból mindegy, hogy jó endokrinológushoz ebben az évben már nem fog időpontot kapni. De mindenképp elkezdenék körbenézni, fórumokon körbekérdezni, kit ajánlanak. A barátnőm a 2. lombikját csinálja magasabb prolaktinnal, amire csak bromot kapott. Egyszer volt az én endodokimnál, de mivel nem tartja amit mondott és nem jár kontrollra, így kidobott minden idő-pénz, amit a lombikokba fektettek eddig...eredménytelenül. Ne kövesd el ugyanazt a hibát!
2019. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Annyira azért nem sietek

Ráérek még és nem görcsösen szeretném. Inkább a párom van oda a dologért nagyon, én nem bánom ha egy fél évig még nem jön össze :) volt mikor görcsöltem de már elengedtem

2019. nov. 28. 16:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Tényleg magas a prolaktin. Gyógyszer kell rá. Én nem várnék az endokrinológussal. Mert a hormonokat rendbeszedni nem pár hónap. Én annó 5 évig ráérős voltam majd egy vetélés miatt elmentem kivizsgálásra. Addigra persze már lelkileg is tropa voltam minden mensi jövetelekor. másfél év kellett mire a 4.8as TSH lement 2 alá, és akkor még egy kis inzulinrezisztencia is kiderült ami szintén 3 hónap gyógyszer volt a sikerig. És ez csak két rossz érték. Tudom, hogy nem rohan az ember, de tapasztalat, hogy nem éri meg várakozni. A prolaktin is nehezen javul, ha teheted kövi év elején juss el egy endokrinológushoz. Minden jót kívánok, és kevesebb várakozást a kicsihez :)
2019. nov. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Uhh az igen


Utána kukkantok

Tb alapon tudok menni? Nincsenek százezreim a dokira sajnos

2019. nov. 29. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!