Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló? Nem...

Volt valakinek hasonló? Nem várt napján rózsaszín pisi után a papíron 2-3szor azóta semmi! A cillusaim 29,30 31 naposak. Ma (vasárnap) a 29 napom!

Figyelt kérdés

Egyéb tüneteim

Fejfájás,mellfájdalom izomlázszerű,kisebb görcsök!


2019. dec. 1. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden hónapban így jön meg.
2019. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem így történt eddig ,azért tettem fel a kérdést! De köszönöm szépen s választ.
2019. dec. 1. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg reggel egy tesztet csinálj hátha.. 🙂
2019. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen egyszer fordult elő de akkoris pár órára meg jött.De mindig egyszerre van menzeszem.Ha holnap nem jön meg,csinálok egy tesztet! Tudom nincsenek itt jósnők,😊csak érdekelt hogy másoknál szokott -e így történni?
2019. dec. 1. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
2# vagyok! 3. Terhességemnél volt ilyen, hogy vérzés helyett pici rózsaszín folyás volt. Drukkolok, hogy baba legyen neked is 😊
2019. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!😊
2019. dec. 1. 19:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó volt egyéb tüneted még?
2019. dec. 1. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hőmérőztem rendszeresen! Mivel fent volt a hőm is ebből sejtettem, hogy sikerült!
2019. dec. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!