Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor pozitív vagy negatív...

Mikor pozitív vagy negatív egy terhességi teszt? Mármint a csíkokra gondolok

Figyelt kérdés
Segitseeeeg??!

2019. dec. 10. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van benne használati utasítás, ami világosan leírja.
2019. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 csík semmi, 2csík gratulálom anyuka leszel!
2019. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

#1-nek (Kolompár Achilles):


Szerinted miért van ebben a helyzetben most is? Manapság nem csak gondolkozni nem szoktak, hanem olvasni sem tudnak! :-)

2019. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nnna? Sikerült elolvasni?
2019. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak egy egyszerű kérdést tettem fel.

Nem vagyok terhes csak tudni szeretném.

2019. dec. 10. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz még mindig ugyanaz. A tájékoztató leírja egyértelműen. ....de magán a dobozon is rajta van a jelmagyarázat.

Egyébként hány éves vagy?

2019. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz nem hülyének nézni...
2019. dec. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért írja a legtöbb ember, hogy el kell olvasni a tájékoztatót, mert nem egyformák a terhességi tesztek. Valóban, a legelterjettebb verziókban a két csík a pozitív. Viszont van olyan is,ahol a kontrollcsík mellett, egy pozitív jelnek kell kirajzolódnia a másik ablakban, így ha ott például megvan a két csík, a kontroll és a másik ablakban egy függőlegesen, akkor az nem pozitív, hiába kettő, mert nem a pluszjelet adta ki, gondolom ez így érthető. Ezért mindig a tájékoztató a releváns, de már eleve a csomagoláson fel szokták tüntetni a dolgot, hogy mikor pozitív, mikor negatív, így választhat mindenki olyat, amilyet szeretne. Van olyan is, ami kiírja, hogy terhes vagy-e avagy sem és azt is, hogy vélhetően hány hetes (ez a clearblue digitális). Lehetséges, hogy vannak másfajták is, de ezek a leggyakrabban használatosak szerintem.
2019. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor én először láttam terhességi tesztet, bevallom én sem tudtam hogy működik. De én mondjuk alapból azzal kezdek minden új dolgot, hogy elolvasom mit kell vele csinálni. A terhességi teszttel is így tettem, és nem maradt bennem semmilyen kérdés.
2019. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!