Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Amikor együtt voltam a párommal,óvszerrel védekeztünk.De nem vettuk eszre hogy elszakadt.Igy bennem élvezett.

De egyből ahogy tudtam kitöröltem.

A peteeresem alacsony.

Igy mennyi az esely a terhessegre?


2019. dec. 11. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ebből senki sem fogja tudni megmondani... hívd fel a nőgyógyászod és konzultálj vele ő mekkora esélyt lát, de mielőbb! Ha ő azt mondja esemény utáni tabi akkor sipirc hozzá a receptért!

Tanács: legközelebb csúcstámadás előtt vegye ki a párod egy pillanatra és ellenőrizze le megvan-e még a kis spermazsákocska az óvszer végén. Nagyságrendekkel csökkenthető így a "balesetek" kockázata.

2019. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72 órán belül nem ártana egy esemény utáni tabletta. Ha erről lekéstetek akkor imádkozz...
2019. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod kitörölni... 😒

Peteérésed alacsony, ezzel mit szeretnél mondani? Látszik, hogy kb semmi közöd a témához, igazán utánanézhetnél, ha már szexuális élet élsz.

Ha nem akarsz még teherbe esni, akkor igen is érdemes bevenni az esemény utánit (nincs ilyen, hogy mennyi az esélyed, van rá esély és kész, a ciklus bármelyik napján van minimális esély, lásd pl saját példa, a következő aktuális menzeszem első napján estem teherbe, sokan erre is azt mondanák, hogy 0% rá az esély).

2019. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hűha, vannak gondok az alaptudásodban. Tényleg nézz utána, mert ez nem játék!
2019. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!