Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lanyok! Raneznetek a tesztemre?

Lanyok! Raneznetek a tesztemre?

Figyelt kérdés

Kesik, de ezt betudom annak, hogy nagyon szabalytalanok a ciklusaim. Tegnap teszteltem 2 idontuli pozitivat (tudom, ervenytelen), ma egy masfele teszttel ez jott ki 10 percen belul: [link]


Ti lattok valamit? A parom szerint nincs ott semmi.


Kezdem ugy erezni magam, mint aki total begolyozott. Nincs ‘megjon erzesem’, nem fajnak a melleim, egyszeruen csak tobbet eszem, mint szoktam. 😅 koszi a valaszokat!


2019. dec. 13. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én látom a másik csík helyét, de szerintem ez negatív. Remélem, nem baj, hogy nem vagyok lány.
2019. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Negatív
2019. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon halvanyka, de valami latszik. Ha idon belul van, akkor szaradasi csik nem lehet. Szinesnek en igy nem ltom, eloben te latod, ha az, akkor valoszinuleg halvany pozitiv lesz.

Valoszinuleg a szabalytalan ciklus miatt nincs meg ket hete, hogy peteeresed volt, azert nem eros a teszt.

Varj 2-3 napot, akkor tesztepj ujra, ha tenyleg terhes vagy, akkor mar ltdzodni fog a masodik csik egyertelmuen.

2019. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Valami van ott, de azért ez nem túl határozott. Várj 2 napot és ismételj.
2019. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem amikor a predictorról leugrott a csík, ez jóval halványabb volt (pedig a predictor utáni nap teszteltem ezzel). Mintha lenne ott valami, 2 nap múlva tesztelj újra ha nem jön meg.
2019. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajna negatív szerintem vagy csak nem elég erős. Látom a második helyét de lehet hogy látni is akarom. Próbáld meg néhány nap után
2019. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! 😊

Utolso, igen, en is igy vagyok vele, mar lassan barmit kepes vagyok odakepzelni. Varok par napot es ujra tesztelek.

2019. dec. 13. 11:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szürkének látom :S


Egyébként terhesség elején nincs nagyobb étvágy sőt az étvágytalanság a jellemző a hormonok ingadozása miatt. A megnövekedett étvágy a terhesség második felében jön elő :)


Ha nem jön meg tesztelj két nap múlva ismét :) Hajrá!

2019. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Most az jar a fejemben, hogy kiprobalom a digitalis tesztet. Vagy szerintetek az korai lenne?
2019. dec. 13. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor késik a mensi, egy aránylag szabályos ciklus esetén a terhességet bármi kimutatja. Ha hosszú rendszertelen ciklusaid vannak, van még reményem, legkésőbb 7 nappal a kimaradt mensi után kései ovu esetén pozi lenne bármi, de szabályos ciklus mellett késés esetén már egyértelmű lenne ez a teszt is... szerintem pénzkidobás a digitális, ha terhes vagy és ez a teszt mégis halvány pozi, akkor holnap egy másik fajtán is lesz csík.
2019. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!