Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early vagy Gabriel?

Predictor early vagy Gabriel?

Figyelt kérdés

Kicsi rá az esély, hogy terhes legyek, egyetlen védekezés nélküli aktusból a ciklus tizedik napján. Csak akkor lehetne baba, ha ez most egy 28 napos ciklus lenne a szokásos 34-35 napos helyett. November 30-án hajnalban voltunk együtt,ugye extrém esetben 5 napot élnek a hímivarsejtek, tehát a feltételezett fogantatás legkésőbbi időpontja december 4.

Vannak tüneteim, amiket vagy beképzelek, vagy nem. A menzeszem karácsony körül várható, de korábban 21-22 körül tervezek tesztelni. Ha valóban van baba, akkor korábban fogant, tehát elvileg ki kellene hogy mutassa teszt reggeli első vizeletből már a ciklus 31-32. napján, nem?

Kérdés, hogy melyik tesztet használjam, Predictor és Gabriel van itthon. Mindkettőről elég sok rosszat olvastam.

Szerintetek?



2019. dec. 15. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, melyiket használod. A Predictor jobb amúgy. De várd meg a nemvárt napját.
2019. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. 😊

Azért nem akarom feltétlenül kivárni a menzesz napját, mert eléggé rosszul vagyok 2-3 napja, fáradtság, hányás, émelygés, minden van. És ha pszichések a tünetek, jó lenne minél hamarabb látni egy negatív tesztet, hátha akkor megszűnnek végre. :D

2019. dec. 15. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor vennék több tesztet a Predictor után és 2 naponta csinálnék egyet!Gabriel nem a legmegbízhatóbb teszt.

Jobb ötletem nincs 😃

2019. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bejött, amikor terhes voltam, egyiken sem kellett keresni a csíkot, egyértelműen mutatták. Annyi, hogy a Predictor hamarabb kimutatja, mert érzékenyebb, így ha a mensi napja előtt akarsz tesztelni, akkor azt vegyél. Bár a Predi a kémiai terhességet is kimutatja, amiből nem lesz semmi végül, mert annyira érzékeny.
2019. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy míg meg nem kéne jönnie bármelyik lehet negatív, sőt akár még utána is 1-2 napig, bár az ritka. Az meg még ritkább, hogy egy héttel az esedékes mensi előtt már tünetek legyenek.

Egyébként a predictor egy nagyon jó teszt.

2019. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Én egyszer voltam terhes, Gabriel tesztet használtam, és semmi panaszom nem volt rá. Mondjuk nem is időnap előtt teszteltem, hanem több napos késéssel, de délutáni vizeletből nagyon erős pozitívat mutatott. Szóval szerintem nincs rossz teszt (max. néha hibás, mint bármilyen más termék esetén), csak korán tesztelő nő.
2019. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Ha degenerált tesztelő vagy, aki szex után már rohan három cseppet kierőltetni magából, akkor valami olcsót kell keresni, amivel lehet játszani.


Ha legalább bírsz várni 3-4 nappal az esedékes menses előttig, akkor Predictor.


Ha normális vagy, és megvárod míg késik, akkor bármelyik 25-ös működni fog.


A te esetedben a leírás alapján meg kb mindegy, szerintem minimális a terhesség esélye. Próbáld a predictort.

2019. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, pszichések.
2019. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél sem jelentkeznek ezek a tünetek ennyire korán. Szóval vagy pszichések, vagy benyeltél vmi virust.
2019. dec. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!