Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyszárazság, enyhe égető...

Hüvelyszárazság, enyhe égető érzés az lehet valamilyen gomba? Ilyen jellegű tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek dokihoz, aadig adnátok valami támpontot? Ovuláció utáni 5. napon vagyok. Lehet valami összefüggés, vagy inkább összeszedtem valamit?
2010. júl. 20. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál tobb folyadékot. A gombásodásnál túros fehér folylás is jelentkezik nem hinném hogy az. Az aloe vera pedig jó erre és természetes így biztosan nem árt. Ja és még most jut eszembe én az alkagint szoktam használni ilyen esetbe. Nyugtat és lnyálkahártyalágyító tulajdonsága van. Tescoba is beszerezheto. Remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Most egy kicsit megnyugtattál.
2010. júl. 20. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam csak én azért mert kipróbáltam egy intim lemosót..pár nap után rendbe jöttem..
2010. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm.
2010. júl. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!