Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt erősödik és...

Ovulációs teszt erősödik és aztán halványodik, vagy erősödik és pozi után egyszerűen negatív lesz?

Figyelt kérdés
A kérdés úgy jött, hogy a mai tesztemen a teszt csík halványabb, tehát épp nincs ovu...de ha pl tegnap/tegnapelőtt voltk azt is jelezhet halványodó teszt ha pl holnap méghalványabb lesz? vagy rosszul képzelem ahogy működik...
2019. dec. 17. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ovu teszten az tesztcsík lassan erősödik, az ovu napján erősebb lesz mint a kontroll csík aztán ovu után lassan elkezd halványodni. Nem tűnik el egyből ovu után... Ha lejárt az ovud akkor holnap halványabb kellene legyen mint a mai. Hányadik napnál tartasz? Nem lehet, hogy ezután fog erősödni?
2019. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

elméletileg később szokott lenni, de tegnap-tegnap előtt minden tünetem megvolt

kiváncsiságból előttem egyett, erős lett, de gyengébb teszt mint a kontroll...ezért lettem kiváncsi

akkor ha a holnapi halványabb mint a mai, akkor valószínűleg jól éreztem

2019. dec. 17. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap még halványabb az nem azt jelenti hogy megvolt az ovu, nem feltétlen legalábbis. Nekem is hol halványabb hol erősebb volt aztán egyszer csak nagyon erős lett, majd újból elkezdett halványodni.


Érdemes az lh teszteket időben elkezdeni hogy lásd folyamatában, mert úgy tudod igazán értemezni.


A te esetedben lehet hogy érdemes lenne folytatni a tesztelést mert lehet csak most lesz. Az lh csúcs. A hasad fájhat már ovuláció előtt is akár.

2019. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!