Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-val 35 napos ciklus...

PCO-val 35 napos ciklus elfogadhatónak számít? Van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
mikor elkezdtem szedni a metet 70 napról indultam,ez javulás,nem?
2010. júl. 20. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nagyon szép! Én 128-ról javítottam 39-re.

Méred a hődet, figyeled a pé-t?

2010. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen! én is maratoni ciklusok után javultam. 43, 35 napos ciklusokra :) szal hajrá!! nagyon is jó! és még nincs vége még ez is rövidülhet.

végülis egy a lényeg h van pé, hogy hányadik napon az mellékes lehet a 35. napon is jó minőségű peteérés.


szedsz vmit ? metformin stb?

2010. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen metfogamma 850-et szedek+ barátcserjét, múlt hónapban kezdtem el a hőmérőzést+az ovutesztet.

ez a görbém, szerintetek volt pé?

[link]

2010. júl. 20. 16:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esély a teherbeesésre. Nekem 31-39 naposak a ciklusaim, és a 21. napon estem teherbe :-)
2010. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
gratulálok!
2010. júl. 20. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!!! PCOS-em van szintén. A lányommal clostit kaptam, 40-50 napról lett 35 napos ciklusom, a második hónapban összejött a baba, a 18-19. nap volt pém. De mindjárt linkelem a görbét.

Most is terhes vagyok bár nem számítottam rá hogy sikerülhet, (csak reménykedtem) mert a ciklusom 25. napján voltunk együtt és a 27. napján!!!!!!!!!! fogant meg a kistesó!!!!!!! Tudom hogy akkor mert akkor volt rá esélye (onnantól nem védekeztünk) és utána nem is voltunk együtt (meló...)! valamint hőgörbét vezettem.


Szóval LEHET ÍGY TEHERBE ESNI!!!!!


Ja a görbe (első baba):

[link]


második baba a megszakításos védekezős aktusok nincsenek feltüntetve:

[link]

2010. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%
Szia! Nekem is PCO szindrómám van. Egy év alatt, volt hogy egyszer menstruáltam. Mikor azt mondta a doki, hogy nem igazán leszek spontán terhes, nagyon elkeseredtem. Rá egy hónapra megfogant a kisfiam, aki ma már 7 éves. Azóta nem védekeztünk, és mikor már teljesen lemondtam a kistesóról, akkor derült ki hogy megint terhes vagyok. Jelen pillanatban 20 hetes. Soha semmi kezelést és gyógyszert nem kaptam. 37 éves vagyok és még szeretnék egy 3-ik babát is.
2010. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10 éve PCO-m van, nem is jött meg a mensim, ha nem szedtem a diane 35-öt.

Aztán megisemrkedtem férjemmel, áprilisban abbahagytam a tabit, beállt a 40 napos ciklusom, és szeptemberben teherbe estem. Aztán szoptatás mellett 7 hóra megjött a mensim, megint 40 napra, és júniusban megint teherbe estem, szóval nagylányom 2 éves, kislányom 5 hós lesz lassan.

Igen, lehet PCO-val is teherbe esni, ne add fel!!

De szerintem jobb megoldás, ha hagyod a francba ezt a sok hülyesége, mint hőmérőzés meg ovuteszt, csak éld az életed, előbb fog jönni a baba, hidd el!! Hiszem, hogy nálam is azért sikerült, mert meg voltam győződve róla, hogy nem lehet babám. gondolhatod, milyen arcunk volt, mikor + lett a teszt...:-))

Ha van kérdésed, írj privit bátran.

2010. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most kerestem rá. Ezt szeded?:

[link]

Miért? .... Első hallásra morbid...

2010. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, még ezt is találtam:

[link]

de akkor sem értem, miért kell ez egy PCO-snak?

Első babámmal cukros voltam, igaz, de a másodikkal nem! és soha nem hallottam erről a szerről, pedig 4 várost jártam végig a terhességeimmel...

2010. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!