Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt, reggel, de...

Terhességi teszt, reggel, de vajon jól csinálom?

Figyelt kérdés

Rengeteg folyadékot iszok, egy nap akár 4 litert is, és ma reggel is vízzel indítottam a napomat.

Olvastam, hogy a sok folyadéktól halványabb lehet vagy akár nem is látszódhat.



Ma még nem voltam mosdóban, viszont érdekelne, érdemes-e egyáltalán így megcsinálni, hogy rengeteget ittam tegnap és ma is fogyasztottam folyadékot.


(Gabriel vagy Kék csík terhességi teszttel.)



2019. dec. 19. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az fontosabb lenne, mikor volt az aktus. Amúgy mi a fenének iszol 4 litert egy nap?
2019. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

10:19kor nem voltal meg mosdoban ennyi viz utan??? Az nem semmi.

Egy nao ne igyal ennyit es ugy csinald meg a tesztet

2019. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A vizelet koncentrációja a lényeg, így ha sűrűn mész pisilni, akkor hígabb.


Viszont ha ma még nem voltál, akkor az bőven jó. Bár nem értem hogy bírod eddig tartani.



Napi 4 liter amúgy nem sok, ha éjjel is felkelsz inni. Én is ennyit iszok. Kismama vagyok, amikor véletlenül nem iszom eleget, azonnal vizesek a lábaim.

2019. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem sok a 4liter, nálam van, hogy 6 is elfogy, főleg ha dolgozom. Mondjuk nekem felkeléskor az az első dolgom, hogy pisilek.


Pont attól lesz a vizelet koncentrált, ha sokat iszol és sokáig nem pisilsz.

2019. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsi lennék hogy isztok ti meg 4-6 liter folyadékot naponta. Nyáron is max 3 ha lecsúszik. Terhes vagyok, de 2 liter max amit iszok.
2019. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van egy fél literes kulacs, de van, hogy kettő, és azt töltögetem amint elfogy. Nyilván sok a 6 liter, de bajom nincs tőle, se amit jelezne, szóval nem zavar.
2019. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

4-6liter rengeteg es a tul sok viz bevitel is ugyan ugy veszelyes lehet, mint a keves...


Kerdezo, szerintem csinald meg nyugodtan.

2019. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit iszol smennyit akarsz elso reggeli vizeletbol csinalj tesztet! En is nagyivo vagyok de a terhessegeim mindig latszodtak!
2019. dec. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!