Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérsékleti görbém milyen?

Hőmérsékleti görbém milyen?

Figyelt kérdés
Pár napja is feltettem a görbém, de azóta eltelt pár nap és közeleg a nemcvárt napja. Tudom, hogy még nem lehet megállapítani, hogy terhes-e vagy sem, de akik értenek hozzá jó hallani véleményt róla. Egy éve próbálkozunk úgyhogy túl sok reményt nem fűzök hozzá. Orvosok mindig elküldenek, hogy még várjunk, de szerintem 1 év már sok idő. Arra gyanakszom, hogy alacsonyabb a progeszteron szintem, de ez csak tipp. Premenst szedek 2. hónapja.
2019. dec. 20. 09:54
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. dec. 20. 09:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő
2019. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] Ugyanez a ciklus. Hu szerint
2019. dec. 20. 11:46
 4/9 A kérdező kommentje:
2019. dec. 20. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Szép görbe, de erősen mensifelé áll...


A progit ne tippeld, menj vérvételre az a tuti, ovu után 7 nappal. Csinálj lh tesztet és utána tudsz menni vérvételre. Hő alapján nem elehet tudni, hogy van e progi gond... nekem szép görbe mellett sem volt peteérésem, hiába mutatta a görbe...

2019. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Menni fogok mindenképpen. Sajnos én is attól félek, hogy most is menzi lesz. Múlt hónapban nem esett le ilyen hamar a hőm

😣

2019. dec. 21. 22:23
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] Ma egy tizedet emelkedett, de gondolom ez nem ok az örömre, ugye?
2019. dec. 22. 07:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ok, ezt a ciklust engedd el. Majd következőben új remény :) Lh tesztelést megérne 3 hónap. De a hormonjaidat érdemes megnézetni, te is jobban megnyugszol, ha esetleg minden rendben. TSH és IR is fontos lenne, hogy neked hogy áll, pl nekem ezek boltak a gondok, és ezek hatnak is ki minden másra, pl nem volt magas a progim. Illyetve egyik ciklusban magas volt 68 mégse voltam terhes. 27 volt akkor mikor terhes maradtam. Szóval a progi szint is, ha kicsit lacsonybb, semmit nem jelent önmagában :)



Kitrtás!

2019. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. dec. 22. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!